Cart
Shopping cart
Mokslinė odos priežiūra • 2020 m. liepos 12 d., sekmadienis • 4 min.

Kaip sumažinti raukšles naudojant tarpląstelinę matricą (ECM) veikiantį Skin Serum.

Zinzino

Ne visi nuo senėjimo saugantys produktai panašūs. Vienas naujausių evoliucinių žingsnių odos priežiūros srityje – poveikis tarpląstelinei matricai (ECM). Tai yra tiksliai tai, kam sukurtas 24 val. veiksmingas Zinzino odos serumas, kuris nuo senėjimo saugo sistemingai – tiekia svarbius elementus, kurie padeda išgydyti ir atstatyti tarpląstelinę matricą.

Kas yra ECM? Tai atraminė odos struktūra ir maistinių medžiagų tiekimo, ląstelių mediatorių ir augimą skatinančių priemonių terpė. Tai reiškia, kad hialurono rūgšties, aminorūgščių, peptidų ir antioksidantų pavidalu ląstelėms tiekiamas atitinkamas metabolinių ir struktūrininių medžiagų mišinys. Tai visi svarbiausi odos integralumą užtikrinantys elementai.

Mūsų odą sudaro trys pagrindiniai audinių sluoksniai: epidermis, derma ir hipoderma. ECM apima pirmąjį ir antrąjį sluoksnius, kuriems suteikia tvirtumo ir elastingumo. Tai plonas mikroskaidulų tinklelis, kuriame gausu svarbiausių elementų, saugančių odą nuo senėjimo (kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis).

Zinzino Skin Serum tiesiogiai veikia ECM abiejuose sluoksniuose ir atkuria kolageno ir elastino atsargas.

Taigi, kaip senėja oda?

Oda senėja panašiai kaip erozijos veikiamos pakrantės. Po kelių dešimtmečių pradedame pastebėti, kad oda tampa plonesnė, silpnesnė ir mažiau elastinga. Raukšlės dažniausiai susiformuoja saulės pažeidžiamose vietose, štai kodėl odos priežiūra yra tokia svarbi senėjimo procesui lėtinti.

Raukšlės atsiranda dėl daugelio išorės veiksnių, tokių kaip saulė ar aplinkos teršalai, kurie skatina odai kenkiančių laisvųjų radikalų gamybą. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Odą veikia ir vidiniai procesai, kuriems būtent ir skirtos tiesiogiai ECM veikiančios odos priežiūros priemonės.

Mokslinis Zinzino Skin Serum pagrindas

Šio serumo poveikis nukreiptas į vidinius procesus, taikant trijų dalių strategiją. Apsaugoti​Atkurti ir ​AtstatytiTai vienintelis serumas rinkoje, kuris skatina kolageno ir elastino gamybą.  Registruotas Veganų draugijos, Zinzino Skin Serum yra pripažintas, kaip švelni tačiau ypač veiksminga natūrali priemonė, padedanti atkurti ECM.

Pirmiausia svarbu apsaugoti matricą nuo irimo, kurį sukelia saulės nudeginimai, tuo tikslu naudojamos keturios veiksmingos veikliosios medžiagos: skvalenas, 1-3, 1-6 beta gliukanai, tokoferoliai ir tokotrienoliai, o taip pat alyvuogių polifenoliai.

Kiekvieną dieną naudojant tokią apsaugą nuo kenksmingo saulės poveikio, galima pasirūpinti ir tarpląstelinės matricos struktūros formavimu. Odos ląstelės – fibroblastai – naudojami atstatyti ECM ir sugrąžinti kolageną į veidą. Jie taip pat padeda atkurti elastiną ir kitas mikroskaidulas. Du fibroblastus aktyvinantys elementai yra vario heptapeptidas ir 1-3, 1-6 beta gliukanai.

Galingas antioksidacinio poveikio vario heptapeptidas yra labai svarbus odai, nes padeda vykti įvairioms funkcijoms, kaip pavyzdžiui, kolageno, elastino ir melanino gamyba. 1-3, 1-6 beta gliukanų yra įvairių maisto produktų ląstelių sienelėse; jie padeda apsaugoti mūsų odą nuo oksidacinio streso (ir tolesnių pažeidimų).

Svarbiausia Zinzino Skin Serum užduotis – atstatyti ir sustiprinti ECM vientisumą. Ląstelių regeneracija nėra greita, tačiau du greito poveikio medžiagų junginiai drėkina odą ir didina jos elastingumą. Tai medetka ir gerai žinoma drėkinamojo poveikio hialurono rūgštis.

Zinzino Skin Serum sudėtyje taip pat yra beta karotino, kuris odai suteikia atostogų įdegį primenantį auksinį atspalvį. Tai natūrali spalva, randama įvairiose vaisiuose ir daržovėse. Ilgiau kasdien naudojant „Skin Serum“ oda įgyja subtilų sveikos odos švytėjimą.

Jame yra sviestmedžio sviesto ir saulėgrąžų aliejaus, kurie drėkina odą, jūrų dumblių Chondrus, kurie odą saugo nuo UV spindulių, ir odą gydančio mineralinio molio sepiolito. Avižos (Avena sativa) ramina sudirgusią odą, o betainas reguliuoja vandens kiekį ląstelėse.

Kaip jau minėjome, tai sisteminis požiūris į kovą su senėjimu.

Sužinokite, kokių medžiagų yra Jūsų odos priežiūros priemonėje

Jei norite sulėtinti senėjimo procesą, labai svarbu žinoti produktų, kuriuos naudojate, sudėtį. Taip, ant produkto pakuotės gali būti užrašyta „nuo senėjimo (anti-aging)“, tačiau ar tai nebuvo bandoma su gyvūnais? Be to, ar jos sudėtyje yra dirbtinių kvapiklių ar alkoholio? Svarbu ne tik tai, kas stambiu šriftu užrašyta etiketėje. Išmokite skaityti ir mažu šriftu pateiktą informaciją. Mūsų produktuose visi elementai yra natūralūs, veganiniai, be parabenų ir be dirbtinių kvapiklių. Jie nėra bandomi su gyvūnais.

Kai kalbame apie priemones, tepamas tiesiai ant veido, niekada neieškokite prastų alternatyvų. ECM yra trapi struktūra, kuriai bet kokie dirbtiniai kvapikliai, parabenai arba toksinai gali būti labai kenksmingi. ECM pati didžiuojasi savo ingredientais, nes jie visi yra tik natūralūs.

​Sustiprinkite savo odą naudodami pirmąkart tarpląstelinę matricą (ECM) veikiantį serumą, kuris drėkina, didina odos elastingumą, mažina raukšles ir sutraukia poras. Pasinaudokite nauju tarpląstelinės matricos funkcijos moksliniu atradimu apsaugoti, atkurti ir atstatyti Jūsų odą… ir tikrai iš karto atrodyti gerai.

24 val. veiksmingas Zinzino Skin Serum