Cart
Shopping cart
Mokslinė odos priežiūra • 2020 m. liepos 12 d., sekmadienis • 3 min.

Kaip pasirūpinti oda, kad ji būtų glotni ir elastinga

Zinzino

Dauguma žmonių senatvę sieja su raukšlėmis, tačiau tai kur kas daugiau. Jaunatviška oda yra sudrėkinta, glotni, tampri ir elastinga. Jei norime suprasti, kaip veikia elastinas, pirmiausia turime patyrinėti, kas sukelia senėjimą.

Du didžiausi priešai – nudegimai saulėje ir aplinkos teršalai. Užterštumas ir prasta mityba pagreitina odos senėjimo procesą. Visi senstame skirtingai, o gyvenimo būdo pasirinkimai šį procesą gali sulėtinti arba pagreitinti. Tai reiškia, kad turime daugiau galimybių lėtinti senėjimą, nei manome.

Tačiau yra dvi labai svarbios medžiagos, apsaugančios mūsų odą ir leidžiančios jai ilgiau išlikti jaunai: Elastinas ir kolagenas.

Kas yra elastinas ir kodėl jis svarbus?

Elastinas – tai tamprus jungiamųjų audinių ir odos proteinas. Elastino skaidulos padeda odai susigrąžinti formą po deformacijos (ištempimo arba suspaudimo). Tai ypatingai svarbus odos elementas, grąžinantis patemptą arba prispaustą odą į pirminę padėtį. Elastinas suteikia tamprumo, o kolagenas – tvirtumo.

Dėl sumažėjusio tamprumo mūsų odoje atsiranda plonos linijos, kurias daugelis mūsų pastebime pirmiausiai. Kad mūsų didžiausias organas – oda – išliktų elastinga ir tvirta, reikalingas elastinas.

Kadangi senėjimo procesą sukelia vidiniai ir išoriniai veiksniai, veikiantys dermą (vidinį odos sluoksnį) ir epidermį (išorinį odos sluoksnį), kovojant su senėjimu reikia imtis kompleksinių priemonių, tokių kaip natūralios odos priežiūros režimas, apsauga nuo saulės, pilnavertė mityba ir reguliari fizinė veikla. Tokie veiksmai gerina ląstelių apykaitą, saugo nuo drėgmės praradimo ir padeda harmoningai susijungti elastinui ir kolagenui.

Tarpląstelinė matrica (ECM)

Elastiną ir kolageną dermoje, t. y. antrajame tarpląstelinės matricos (ECM) sluoksnyje, mikropluošto tinklelyje, gamina fibroblastai. Veiksmingos nuo senėjimo apsaugančios priemonės sistemiškai ir tikslingai veikia šį sluoksnį, stiprindamos odos elastingumą.

Atkūrus matricą oda tampa lygesnė, glotnesnė, minkštesnė ir sudrėkinta. Hialurono rūgštis yra dar vienas ECM sluoksnio junginys, kuris padeda odai išsaugoti drėgmę. Tai padeda užtikrinti odos minkštumą, lankstumą ir putlumą. Sudrėkintos odos ląstelių gamyba pagreitėja, nes nereikia rūpintis drėgmės atsargomis. Todėl oda tampa lygesnė ir atrodo jaunesnė.

Tiesiogiai veikdami ECM sluoksnį (ir darydami įtaką elastino, kolageno ir hialurono rūgšties gamybai), Jūs betarpiškai paveikiate raukšlių atsiradimo šaltinį.

Zinzino Skin Serum

Nauji atradimai išryškino ECM vaidmenį, o odos imuninės sistemos funkcijos paskatino atrasti tiesioginio proveržio formulę (odos serumą) – Zinzino Skin Serum.

Nuo tarpląstelinės matricos būklės priklauso odos stiprumas, elastingumas, storis ir jos gebėjimas išsaugoti drėgmę. Tokios dvilypės priemonės nuo senėjimo didina taip svarbų odos elastingumą.

Matrica yra nuolat suskaidoma ir vėl atsistato. Kasdien vartodami Skin Serum ir BalanceOil sustiprinsite ECM sluoksnį, o taip pat ir odą, kurią jis laiko. Zinzino Skin Serum sudaro unikali maistinių medžiagų grupė, kuri lėtina matricos skilimą, padeda ją regeneruoti ir optimaliai veikti odos ląstelėms.

Pavyzdžiui, vario peptidai signalizuoja matricai, kad reikia pagaminti daugiau mikroskaidulų (elastino ir kt.). Naturalūs drėkikliai, tokie kaip sviestmedžio sviestas, saulėgrąžų aliejus (Heliantus annuus) ir raudonųjų dumblių (Chondrus) ekstraktas patenkina odos drėkinimo poreikius.

Ir BalanceOil+

Vitaminas D naudingas odai​BalanceOil+ yra visiškai natūralus Polifenolių Omega Balanso maisto papildas, kuriame gausu alyvuogių polifenolių, Omega-3 ir ​Vitamino D3. Ši sinerginė formulė padeda veikti 18 organizmo funkcijų (patvirtinta EMST), įskaitant ląstelių dalijimosi procesą1.

Vartojamas kasdien BalanceOil+ gerina bendrą savijautą ir sveikatą.

​​O kalbant apie Jūsų odą, 24 val. veiksmingas Zinzino serumas​ neturi dirbtinių kvapiklių ir parabeno. Suteikite savo odos kompleksijai tokią apsaugą nuo senėjimo, kokios ji dar nėra patyrusi. Imkitės iniciatyvos, pasinaudokite Zinzinomoksliniais išradimais ir mėgaukitės nuostabia ir atsparia oda visą gyvenimą.

Galite nustebti, nes… Jūsų oda atrodys geriau, nei kada nors anksčiau. Taip, net ir sulaukus 30-ies, 40-ies, 50-ies ar dar daugiau metų.

*Šių teiginių nevertino Maisto ir vaistų administracija (FDA). Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei atlikti, gydyti ją, ar apsaugoti nuo jos.

1. Vitamin D cell division

Vitaminas D dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.​