Cart
Shopping cart
Veselība • otrdiena, 2021. gada 12. janvāris • 4 min

Atklājiet slepeno ieroci dabas šķidrajā zeltā.

Autors Zinzino

Iespējams jautāsiet, “poli-kas”? Tas nav gluži sadzīviskais nosaukums, tāpēc piedodami, ka nepārzināt polifenolu sniegtos brīnumus. Polifenoli ir vienkāršas mikrouzturvielas, ko iegūstam ar noteiktiem augu izcelsmes ēdieniem. Tās ir dabiskas sastāvdaļas, kas augus aizsargā no bojājumiem un kam ir spēcīgas antioksidantu īpašības ar iespējami labvēlīgu ietekmi arī uz cilvēku veselību. Vidusjūras superprodukts — tīra augstākā labuma (extra virgin) olīveļļa — ir bagāts ar polifenoliem.

Paklausīsimies par polifenoliem. Slepenais ierocis dabas šķidrajā zeltā.

Polifenoli ir zināmi ar savu spēju aizsargāt organismu pret oksidatīvo stresu, ko izraisa vides stresa faktori, piemēram, piesārņojums un cepts ēdiens, kas mūsu organismā izraisa brīvo radikāļu veidošanos. Antioksidanti var neitralizēt šos kaitīgos brīvos radikāļus un neļaut tiem bojāt mūsu šūnas. Viens no veidiem, kā palielināt antioksidantu daudzumu organismā, ir ēst vairāk augļu, zaļo dārzeņu, ar šķiedrvielām bagātu pārtiku un neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu. Bet tas ir sarežģīti, un lielākā daļa no mums ikdienā uzņem daudzumu, kas ir uz pusi mazāks par ieteicamo.

Polifenoli piešķir Jūsu augļiem un dārzeņiem arī intensīvu krāsu

Var būt arī noderīgi zināt, ka eksistē vairāk nekā 8 000 polifenolu veidi, ieskaitot flavonoīdus un fenolskābes. Pēdējās atrodamas lielā koncentrācijā augļu sēklās un mizās un dārzeņu lapās. Flavonoīdi ir visplašākā polifenolu grupa cilvēku uzturā, un tie ir atbildīgi arī par to, lai augļi, dārzeņi un ziedi iegūtu intensīvu krāsu. Flavonoīdus varat atrast sīpolos, mellenēs, brokoļos, zemenēs, vīnogās un sarkanajos kāpostos. Polifenolu daudzums un veids pārtikas produktos ir atkarīgs no pārtikas, ieskaitot tās izcelsmi, gatavību un to, kā tā tika audzēta, transportēta, uzglabāta un sagatavota.

Vidusjūras diētas būtība pudelē

Ir viens pārtikas avots ar ārkārtīgi lielu daudzumu polifenolu, un tas ir arī viens no dabas bagātākajiem tauku avotiem – tāpēc tas tiek saukts par šķidro zeltu. Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ir pazīstama kā Vidusjūras superpārtika, kas bagāta ar olīvu mīkstumā esošajiem polifenoliem, kas pēc spiešanas nonāk eļļā. Tieši tāpēc neapstrādātas augstākā labuma olīveļļas ražošanas process ir tik svarīgs, un tāpēc jums vajadzētu pārliecināties, ka izvēlaties tikai neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu, kas gatavota saskaņā ar to pašu pamata metodi, kas pastāv jau tūkstošiem gadu: olīvas novāc, nomazgā, sasmalcina pastā, atdala cietās vielas no šķidruma un pēc tam atdala ūdeni no eļļas, neizmantojot nekādas ķīmiskas vielas vai šķīdinātājus, pārliecinoties, ka augstākais polifenolu līmenis tiek saglabāts neskarts.

Izveidojiet saikni starp olīveļļu, zivju eļļu un polifenoliem

Tātad, tagad jūs zināt, ka tīra neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, kas izgatavota pareizi, ir efektīvs dabisko antioksidantu avots, ko sauc arī par polifenoliem. Jūs zināt, ka ne visas neapstrādātas augstākā labuma olīveļļas tiek gatavotas vienādi un jums vienmēr vajadzētu izvēlēties eļļu, uz kuras etiķetes ir norādīts “olīveļļa ar augstu fenolu saturu”, jo tas norāda, ka tā ir bagāta ar svarīgiem polifenoliem. Lasiet vairāk par delikāto procesu, kas ietverts īstā neapstrādātā augstākā labuma olīveļļā un revolucionārajā jaunpienācējā, kas satur 30 reizes vairāk bioaktīvos antioksidantus nekā parastā olīveļļa, šeit.

Uz testiem balstīts polifenolu Omega Balance uztura bagātinātājs

Ir arī lieli un salīdzinoši nezināmi ieguvumi, apvienojot neapstrādātas augstākā labuma olīveļļas polifenolus ar zivju eļļu – tradicionālu uztura bagātinātāju ar Omega-3. Tās ir neaizstājamās taukskābes, kuras mūsu organisms nespēj saražot pats, un tās galvenokārt atrodamas treknu zivju klāstā. Tā kā lielākā daļa no mums patērē nepietiekami neaizstājamo taukskābju, mums jācenšas panākt divvirzienu pieeja, kas ietver uztura bagātinātāju ar augstu Omega-3 polifenolu saturu.

BalanceOil+ ir pilnīgi dabīgs polifenolu Omega Balance uztura bagātinātājs, atšķirībā no visa cita, kas atrodas tirgū, pateicoties tā unikālajai olīvu polifenolu; Omega-3 un vitamīna D3 kombinācijai. *Tas drošā veidā regulē un uztur jūsu organisma EPS+DHS līmeni un Omega-6:3 līdzsvaru, vienlaikus aizsargājot jūsu šūnas no oksidēšanās. Tas satur augstākās kvalitātes eļļu maisījumu, kas iegūts no savvaļā noķertām mazām zivīm, kā arī neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu no agri novāktām olīvām. Varat izlasīt vairāk par ieguvumiem veselībai, kas atjaunos balansu jūsu organismā, šeit.

Vispirms veiciet BalanceTest, flai uzzinātu jūsu pašreizējo Omega-6:3 attiecību un tad vēlreiz pēc 120 dienām, lai izzsekotu progresam. Jūsu taukskābju profila detalizētie rādījumi kalpos kā etalons Veselības protokolam, mērķtiecīgam personalizētam uztura plānam, kurā jūsu unikālās vajadzības tiek kartētas atbilstoši jūsu organisma Omega-6:3 attiecībai.

* Šos apgalvojumus nav vērtējusi Pārtikas un zāļu administrācija. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, dziedētu vai novērstu jebkādu slimību.