Cart
Shopping cart
Sveikata • 2023 m. kovo 29 d., trečiadienis • 5 min.

Ar prieš vartojant papildus reikia atlikti kraujo tyrimą?

Zinzino

Kiekvienas organizmas yra individualus. Kalbant apie sveikatą vienos auksinės taisyklės nėra. Jūsų gyvenimo būdas, mityba ir genetika – viskas įtakoja sveikatos būklę.

Metams bėgant ir įvairiais gyvenimo laikotarpiais organizmo poreikiai gali skirtis. Individualiai pritaikyta mityba leidžia nebespėlioti, kas iš tiesų naudingiausia jūsų organizmui, ir suteikia galimybę priimti pagrįstus sprendimus siekiant ilgalaikės sveikatos.

Pasaulinio sveikatingumo prekės ženklo „Zinzino“ sukurtas sauso kraujo lašo tyrimas „BalanceTest“ yra anoniminis, konfidencialus ir moksliškai pagrįstas, kuriam mėginį kiekvienas gali nesunkiai paimti neišėjęs iš namų. Tai paprastas ir veiksmingas būdas stebėti svarbiausių riebalų kiekį ir esamą Omega-6:3 santykį bei atitinkamai pritaikyti maisto papildų poreikį. Tyrimą kartokite kas keturis mėnesius, kad galėtumėte juos palyginti ir stebėti pažangą; tik taip įsitikinsite, kad jūsų vartojami papildai daro reikiamą poveikį jūsų organizmui.

Kas yra „BalanceTest“?

Išsamus kraujo tyrimas, atskleidžiantis unikalų riebalų rūgščių profilį, yra prasmingas būdas suprasti savo dabartinę sveikatos būklę ir savo gyvenimo pasirinkimų įtaką. Tyrimas „BalanceTest“ išmatuoja 11 riebalų rūgščių, tame tarpe ir nepakeičiamųjų Omega-3 kiekius kraujyje, ir pagal nustatytą Omega-6:3 santykį pateikia šešis skirtingus sveikatos kriterijus, pagal kurias jūs galite sekti savo sveikatos ir mitybos poreikius.

Testas trunka vos kelias minutes, analizė atliekama savarankiškai, o rezultatai gaunami per tris savaites. Be svarbių įžvalgų apie Omega-6:3 balansą jūsų mityboje, ataskaitoje taip pat matysite jūsų organizmo Omega-3 indeksą, apsaugos vertę, ląstelių membranų takumą ir protinės veiklos stirpumą. Gausite išsamias ir individualias rekomendacijas, kaip pasiekti balansą laikantis tam tikros dietos ir mankštinantis. Tyrimo rezultatus galėsite panaudoti, kaip atskaitos tašką jūsų sveikatingumo kelyje, kad su aukštos kokybės Omega maisto papildais, tokiais kaip „BalanceOil+“, atkurtumėte organizmo pusiausvyrą. Šis maisto papildas turi 18 EFSA patvirtintų privalumų sveikatai ir padeda palaikyti gerą smegenų, širdies ir imuninės sistemos veiklas.

Šiandien jau maždaug 500 milijonų žmonių vartoja Omega-3 papildus, o „Zinzino“ sauso kraujo lašo mėginių duomenų bazė yra viena didžiausių pasaulyje. 97 % klientų, atlikusių „BalanceTest“ tyrimą, sužinoję apie nepakankamą Omega-6:3 santykį, pradeda vartoti arba pereina prie „BalanceOil+“.

Kas ištiriama?

Tyrimas „BalanceTest“ tiksliai nustato 11 riebalų rūgščių kiekius kraujyje. Tokios riebalų rūgštys yra palmitino rūgštis (PR), stearino rūgštis (SR), oleino rūgštis (OR), linolo rūgštis (LR), alfa linoleno rūgštis (ALR), gama linoleno rūgštis (GLR), dihomogama linoleno rūgštis (DHGLR), arachidono rūgštis (AR), eikozapentaeno rūgštis (EPR), dokozapentaeno rūgštis (DPR) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR).

man-taking-blood-test.jpeg

Kaip pasiruošti „BalanceTest“ tyrimui?

Mėginį tyrimui „BalanceTest“ galite paimti bet kada ir bet kur, nes šiam tyrimui jums nereikia jokio atskiro pasiruošimo. Jei siekiate optimalių rezultatų, kartodami tyrimą pasistenkite jį atlikti tokiomis pačiomis sąlygomis kaip pirmą kartą. Testą atlikti užtruksit vos kelias minutes, o nurodymai yra intuityvūs ir lengvai suprantami. Prieš pradėdami įdėmiai perskaitykite visą naudojimo instrukciją.

Tyrimui „BalanceTest“ pasirinkite tinkamiausią laiką. Nusiplaukite rankas ir prie rinkinio pridėta dezinfekcine servetėle gerai nuvalykite pasirinkto piršto galą. Pridedamu lancetu pradurkite piršto galą ir ant filtrinio popieriaus lapelio užlašinkite kelis lašus kraujo. Palaukite 10 minučių, kad kraujas išdžiūtų, ir įdėkite mėginio lapelį į voką. Nufotografuokite unikalų jūsų tyrimo kodą („Test ID“) ir internetu anonimiškai užregistruokite tyrimą. Tada išsiųskite mėginį paštu. Daugiau informacijos apie „Zinzino“ Omega-3 kraujo tyrimą rasite mūsų svetainėje zinzinotest.com.

Tyrimo rezultatų suvokimas

Maždaug per 10–21 d. gausite tekstinį pranešimą apie atliktą jūsų kraujo tyrimą, tada galėsite prisijungti prie paskyros puslapyje zinzinotest.com ir pasitikrinti tyrimo rezultatus. Jūsų tyrimo rezultatai bus pateikti lengvai suprantamu formatu, taikant grafikus, spalvas ir procentines reikšmes. Atminkite, kad sveikatos būklė nėra statiška ir tyrimą rekomenduojama pakartoti po 120 dienų – per šį laikotarpį atsinaujina kraujo ląstelės, todėl jūs galėsite įvertinti jūsų organizmo pokyčius.

Tyrimo ataskaitoje pateikiamos asmeninės rekomendacijos ir gairės, kaip atkurti esminį Omega-6:3 balansą savo organizme, kad sustiprintumėte savo sveikatą, tame tarpe ir konkrečius mitybos patarimus, pavyzdžiui, kaip padidinti Omega-3 turinčių maisto produktų vartojimą ir sumažinti Omega-6 riebalų kiekį. Pasinaudokite patarimais dėl mitybos ir kiekvieną dieną vartokite „BalanceOil+“.

man-reading-customer-offer.jpeg

Kas yra „Vitamin D Test“?

Tyrimas „Vitamin D Test“ taip pat yra mokslinis ir asmeninis sauso kraujo lašo tyrimas, kuriam mėginį galite paimti neišėję iš namų. Jis įgalina jus ištisus metus stebėti „saulės vitamino“ kiekį jūsų organizme, kad galėtumėte atitinkamai derinti mitybą ir pasirūpinti pakankamais gyvybiškai svarbaus vitamino D kiekiais.

Jūsų organizme vitamino D kiekis nuolat kinta, tai priklauso nuo gyvenimo būdo ir besikeičiančių metų laikų. Kartokite tyrimą kas keturis mėnesius, ypač jei gyvenate šaltesniame ilgesnių žiemų regione. „Vitamin D Test“ tyrimas suteikia galimybę lengvai išlaikyti optimalius vitamino D kiekius.

Kas ištiriama?

Atliekant vitamino D kraujo tyrimą, nustatomas vitamino D kiekis jūsų organizme, gaunamas iš maisto, maisto papildų ir odos sintezės, kad būtų galima nustatyti, ar vitamino D kiekis jūsų organizme yra per didelis, tinkamas, ar per mažas. Yra daug būdų nustatyti vitamino D kiekį žmogaus organizme, tačiau tiksliausias metodas yra 25-hidroksi-vitamino D testas. Jis kraujyje išmatuoja 25(OH)D, taip pat vadinamu kalcidioliu. Vitaminas D turi pereiti keletą transformacijos procesų, kol jūsų organizmas gali jį panaudoti, o kalcidiolis yra forma, į kurią jūsų organizmas pirmiausia paverčia vitaminą D, kai jis patenka į kepenis.

Kodėl reikalingas šis tyrimas?

Apskaičiuota, kad visame pasaulyje daugiau nei milijardui žmonių trūksta vitamino D*. Ši maistinė medžiaga padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą, stiprina kaulus, sąnarius, raumenis ir dantis. Iki 80 % vitamino D pasisavinama iš saulės, todėl svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko praleidžiate lauke, nes saulė yra natūralus vitamino D šaltinis. Jūsų gyvenimo būdas, amžius, apranga, apsauga nuo saulės, odos tipas ir net vieta, kurioje gyvenate, gali daryti įtaką, kaip jūsų organizmas geba pasigaminti vitamino D iš saulės.

Žiemos mėnesiais, kai mūsų organizmas negali pasigaminti vitamino D iš saulės, jo kiekį reikia palaikyti maisto produktais arba maisto papildais. Taip pat, kaip ir riebalų rūgščių, kiekvieno asmens vitamino D poreikis yra unikalus. Atliekant vitamino D tyrimą, lengva stebėti savo būklę ir natūraliai ją reguliuoti naudojant natūralų maisto papildą “ZinoShine+”, kuriame derinamas veganiškas vitaminas D3, kurio biologiškai aktyviausia forma gaunama iš laukinių kerpių, ir plataus spektro magnis.

Kaip pasiruošti „Vitamin D Test“ tyrimui?

Prieš mėginio ėmimą „Vitamin D Test“ nereikia imtis jokių specialių priemonių. Jums nereikia laikytis kokios nors dietos. Rinkinyje pateikiamos lengvai suprantamos instrukcijos, kuriose aprašyti paprasti žingsniai, kaip per kelias minutes atlikti testą. Tai reiškia, kad reikia nufotografuoti unikalų testo kodo ID, nusiplauti rankas, judesiais skatinti kraujotaką ir su lancetu pradurti piršto galiuką. Ant tyrimo kortelės filtrinio popieriaus esančius apskritimus turėsite užpildyti kraujo lašeliais ir palaukti bent 10 minučių, kol kraujas išdžius.

Prieš naudodamiesi „Vitamin D Test“ tyrimo rinkiniu, būtinai perskaitykite visą instrukciją. Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje zinzinotest.com.

*Šaltinis: tyrimais pagrįsta klinikinė apžvalga publikuota leidinyje „New England Journal of Medicine“.