Cart
Shopping cart
Sveikata • 2021 m. lapkričio 25 d., ketvirtadienis • 2 min.

„BalanceTest“. Greitas ir paprastas Omega-3 testas.

Zinzino

„Zinzino BalanceTest“ yra paprasčiausias būdas patogiai namuose sužinoti savo Omega-6:3 santykį ir riebiųjų rūgščių profilį.  Šis Omega-3 kraujo tyrimas pateikia išsamią ataskaitą, leidžiančią nustatyti dabartinę jūsų sveikatos būklę. Sužinosite apie savo Omega-3 indeksą, apsaugos lygį, ląstelių membranos pralaidumą, protinę veiklą ir dar daugiau.​​

Testo atlikimas užtrunka mažiau nei minutę ir atskleidžia Omega tyrimų įžvalgas, kurios gali padėti pagerinti bendrą jūsų sveikatos būklę. Peržiūrėkite namuose atliekamo „BalanceTest“ vaizdo įrašą ir perskaitykite nuoseklias instrukcijas.

Kaip namuose atlikti sauso kraujo lašo Omega-3 testą

Užregistruokite savo „BalanceTest“ ID adresu zinzinotest.com ir nufotografuokite savo testo kodą. Dabar galite atlikti paštu siunčiamą kraujo testą.

1. Nusiplaukite rankas

Rankas plaukite pakankamu kiekiu muilo ir šilto vandens. 

2. Dezinfekuokite pirštą

Nuvalykite didžiojo piršto galiuką spiritine servetėle.

3. Pradurkite pirštą

Pridėkite lancetą prie apatinės piršto galiuko dalies. Tvirtai paspauskite kol išgirsite spragtelėjimą.

4. Paimkite kraujo

Neliesdami popieriaus užlašinkite bent po tris kraujo lašus ant kiekvieno apskritimo ​mėginio kortelėje. Kraujas turi visiškai užpildyti vidinę apskritimų dalį.

5. Palaukite, kol nudžius

Mėginį padėkite ant stalo. Palikite nudžiūti kambario temperatūroje 10 minučių.

6. Įdėkite į maišelį

Įdėkite mėginio kortelę atgal į voką, o voką į metalinės folijos maišelį. Drėgmės sugėriklio neišimkite.

7. Išsiųskite paštu

Įdėkite uždarytą metalinės folijos maišelį į didelį voką su ant jo nurodytu laboratorijos adresu. Nepamirškite pašto ženklų. Kad mėginys išliktų šviežias, išsiųskite jį per dvi dienas.

8. Užregistruokite savo informaciją

Apsilankykite ZinzinoTest.com ir užregistruokite savo testo ID, kad gavę Omega tyrimo rezultatus galėtume jums atsiųsti pranešimą. Paprastai tai užtrunka 10–20 dienų.