Our website have detected that you are using an outdated browser that will prevent you from accessing certain features. Spauskite, jei reikia daugiau informacijos.
Cart
Jūsų pirkinių krepšelis

OPTIMALI SVEIKATA

Original Article
Download PDF

Pernelyg daug omega-6 ir per mažai omega-3 jūsų mityboje gali būti žalinga jūsų sveikatai, o pasiekti šių riebiųjų rūgščių balansą gali būti sudėtinga. Zinzino surado sprendimą. Balance Iniciatyva, kuri yra vykdoma bendradarbiaujant su Norvegijos kompanija Bioactive Foods, klientams siūlo paprastą būdą sužinoti, kurių riebiųjų rūgščių jiems reikia daugiau ar mažiau. BalanceTest yra sudarytas iš namų sąlygomis paimamo mėginio rinkinio, kuris siunčiamas analizei į sertifikuotą laboratoriją. Kai klientas gauna rezultatus, jis gali pamatyti, kokiame lygmenyje yra jo riebiosios rūgštys, ir pagal tai koreguoti omega-3 ir omega-6 vartojimą. Siekdama paremti šį testą, Zinzino siūlo įvairių papildomų produktų, tokių kaip aliejai ir kapsulės, kurios klientams padės pasiekti rekomenduojamus lygius.

Zinzino CEO Dag‘as Pettersen‘as teigia, kad testas ypač populiarus šiaurės Europos ir Amerikos rinkose. „Jis keičia žmonių gyvenimus. Tai yra nuostabu. Iki šiol mes išanalizavome maždaug 145,000 žmonių omega-3 ir omega-6 lygius, tad šiuo metu turime informacijos duomenų bazę, kuri leidžia mums tiksliai žinoti, kaip skirtingose šalyse ir rinkose skiriasi skaičiai. Tai padeda mums kuriant palaikančiuosius produktus kiekvienoje geografinėje vietovėje. „Zinzino buvo įkurta 2005 metais, o jos šūkis - kompanija „sieks žmones įkvėpti gyventi sveikai ir turtingai“. Būstinė yra Švedijoje, o svarbiausi produktai yra kuriami kompanijos viduje ir pagrįsti mokslu.

Daugiausia - skatinant nepakeičiamų sočiųjų riebalų rūgščių vartojimą. Kompanijos platinimo modelis remiasi tiesioginių pardavimų metodu, tai prideda ir asmeninį santykį klientus supažindinant su Zinzino susitikimuose vienas-su-vienu, grupėse ar namuose organizuojamuose vakarėliuose. Per pastarąjį dešimtmetį Zinzino pavyko sukurti tvirtą nepriklausomų partnerių tinklą ir vis plačiau paskleisti žinią apie gyvenimo kokybę gerinančius produktus. Dag‘as kompanijoje dirba jau daugiau nei penkis metus, per šį laiką jis matė žymų verslo augimą. „Tai yra puiki kelionė“, - sako jis.

„Yra daug greitai augančių kompanijų, tačiau man malonu pasakyti, kad mūsų augimas visuomet buvo subalansuotas. Mes galime akcininkams išmokėti pinigų ir dar investuoti į mūsų ateitį. Šiandien turime savo gamyklą ir kuriame savo produktus, tuo tarpu anksčiau mes buvome perpardavinėtojais kitoms kompanijoms. Aš nekantrauju tęsti šią teigiamą augimo trajektoriją, kurioje esame; tai vienas iš mūsų kompanijos kertinių akmenų. Augimas yra užkoduotas mūsų DNR, o su juo atsiranda ir privalumų, pavyzdžiui, galimybė pasiūlyti geresnes kainas ir dirbti didesniu mastu. „Šiuo metu Zinzino dėmesio centre - geografinė plėtra ir naujų produktų kūrimas. „Mes įgyvendiname savo vizijas šiose srityse - tai bus mūsų sėkmės pagrindu ateityje“, - teigia Dag‘as. „Mums reikia augti ir padaryti viską, kas įmanoma, kad tai įvyktų. Prieš trejus metus mes pradėjome Zinzino veiklą JAV, o šių metų pradžioje startavome Vokietijoje. Tai - gera pradžia. Kitas žingsnis - veikti visose Europos Sąjungos šalyse bei prie dabartinių keturiolikos valstybių, kuriose esame, pridėti dar aštuoniolika.


Produktų kūrimas yra kitas mums svarbus dalykas. Naujausia mūsų inovacija yra iš žuvų gautas riebalų rūgščių aliejus, kuris sumaišomas su vandeniu ir turi citrinos skonį. Jame visiškai nejaučiamas žuvies poskonis. Tai bus mūsų kitas didelis laimėjimas, kuriuo mes labai didžiuojamės.“ Dag‘as sako, kad jis labai domisi tyrimais ir plėtra bei pripažįsta, kad siekiant vartotojams sukurti efektyviausius produktus, jo komanda ir tiesioginių pardavimų partneriai turi pakankamai mokytis ir šviestis. Jis pažymi, kad tai - verslo sudėtinė dalis, todėl reikalauja pakankamai dėmesio. „Mes turime teikti prioritetą partnerių mokymams, siekdami užtikrinti, kad turime tinkamą rinkodaros medžiagą, taip pat, kad produktams naudojame tinkamas formuluotes, ir kad nedalijame per didelių pažadų. „Tai tarsi bandymas tobulai suderinti dvidešimt penkis ar daugiau dalykų tarpusavyje. Panašiai kaip gerai pagamintas šveicariškas laikrodis - jei jo konstrukcijai trūksta bent vieno dalyko, jis gali neveikti. Mes turime atidžiai įvertinti kainodarą, rinkodarą, mokymus, produkto ir marketingo kainas bei mūsų konkurentus produkto kūrimo stadijoje. Aš labai džiaugiuosi, kad turime gerą darbuotojų bazę, nes tai labai padeda. Organizacijoje sukūrėme puikią darbo etiką, tad kiekvienas supranta savo vaidmenį siekiant Zinzino sėkmės. „Kultūra kompanijoje yra atvira ir neformali, darbuotojai yra skatinami išreikšti turimas idėjas ar atsiliepimus. Darbuotojai nori priimti pokyčius ir veikti skaidriai.

AUGIMAS YRA UŽKODUOTAS MŪSŲ DNR, O SU JUO KARTU IR PRIVALUMAI, PAVYZDŽIUI, GALIMYBĖ PASIŪLYTI GERESNES KAINAS IR DIRBTI DIDESNIU MASTU.

-Dag‘as Pettersen‘as

„Mes visuomet siekiame ko nors geresnio“, - tęsia Dag‘as. „Aš niekada nebijau ko nors keisti tobulinant verslą. Aš niekada nenoriu nurimti. Jei ką nors reikia keisti, mes tai atliekame iš karto.“ Kai Dag‘as užėmė vadovaujančias pareigas, jis pristatė labai svarbią strategiją, kuri įmonę turėtų vesti į priekį. Šis planas kasmet yra įvertinamas iš naujo, siekiant užtikrinti jo aktualumą, o veiksmų sritys plėtojamos atsižvelgiant į ateinančius keletą metų. „Aš esu labai susitelkęs į strategiją“, - teigia Dag‘as. „Tai mes įgyvendiname ir išpildome kiekvieną dieną. Beveik kiekvieno pristatymo metu aš kalbu apie strategiją ir susijusias veiksmų sritis. „Pirmasis veiksmų planas 2016-aisiais metais yra atidaryti naujas rinkas. Antrasis - kurti naujus produktus. Šiemet mes jau pristatėme vieną naują produktą bei numatome pristatyti dar du. Aš siekiu sukurti kompanijos kultūrą pagal šią strategiją; paskutiniuosius penkerius metus nuolat pabrėžiu to svarbą. Kiekvienas gali pamatyti, ką mes norime įgyvendinti, ir aš, kaip CEO, ketinu laikytis duoto žodžio.“

”Zinzino visa apimanti vizija - Inspire Change in Life. Kompanija nori šią filosofiją perteikti kiek įmanoma daugiau žmonių, taip pat ji sėkmingai siekia savo tikslo - 1 milijono klientų iki 2020 metų.

Original Article
Download PDF