Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2020 m. liepos 13 d., pirmadienis • 3 min.

Kalnų dviračių sporto aukso medalio laimėtoja 19-ąjį kartą, Gunn-Rita Dahle Flesjå

Zinzino

<

Ji yra Norvegijos kalnų dviračių maratoną reklamuojančio plakato žvaigždė. Gunn-Rita Dahle Flesjå pasiekė aukščiausią profesionalios atletės svajonių viršūnę – ji laimėjo Olimpinių žaidynių aukso medalį.

Gunn-Rita pasiekimų sąrašas toks didelis, kad įkvepia ir mus dar labiau pasistengti. Ji važinėja dviračiu nuo šešerių, o būdama 22-jų tapo profesionali kalnų dviratininkė. Gunn-Ritai karjera yra daugiau nei meilė sportui, o žavėjimasis kalnais yra natūralus jos energijos užtaisas.

Ji nusiėmė savo šalmą ir akinius, kad pasidalintų su mumis apie kitą jos aistrą – Zinzino.

Kuo Jūs vardu? Kiek Jums metų ir kokia sporto veikla užsiimate?

Aš esu Gunn-Rita Dahle Flesjå. Man 47-eri metai ir esu profesionali kalnų dviratininkė.

Kokių apdovanojimų ir pripažinimo esate pelniusi?

2004 m. Atėnų Olimpinėse žaidynėse laimėjau aukso medalį. Taip pat 10 kartų tapau Pasaulio čempione, 9 kartus Europos čempione ir namo parsivežiau 30 UCI Pasaulio čempionės titulų.

gunn-rita.jpeg

Kaip pirmą kartą išgirdote apie Zinzino?

Apie tai man pirmą kartą papasakojo žmogus Norvegijoje. Dėl fizinio nuovargio mano rezultatai nebuvo puikūs. Tuo metu mano organizmas buvo visiškai išsekęs.

Būdama profesionalia sportininke, ką tuo metu žinojote apie Omega-6:3 santykį?

Nieko apie tai nežinojau. Viskas, ką žinojau, tai jei intensyviai sportuosiu ir gerai maitinsiuosi, būsiu sveika. Tapusi Zinzino prekės ženklo Ambasadore, dabar suprantu, kaip svarbu išlaikyti subalansuotą Omega-6:3 santykį, kuris padėtų organizmui būti visada pasiruošusiam pasiekti optimalių rezultatų.

Koks buvo Jūsų pradinis santykis?

Mano rodiklis siekė apie 70 % rekomenduojamo lygio. Aš šiek tiek pakoregavau savo dietą ir kiekvieną dieną pradėjau vartoti BalanceOil. Po keturių mėnesių mano rezultatas beveik pasiekė idealų santykį – 3:1.

Kokius Zinzino produktus vartojate šiuo metu?

Aš ir toliau vartoju ​BalanceOil, Zinzino Energy Bar ir naudoju ​Skin Serum. Taip pat namuose turiu kavos aparatą ir dažnai po treniruočių, jei neturiu laiko ruošti maisto, pasigaminu ​LeanShake kokteilį.

Papasakokite apie savo patirtį su Zinzino.

Aš paprasčiausiai myliu šiuos produktus. Jie lengvai virškinami, dar svarbiau – jie padeda man treniruotis ir varžytis.

Ar Zinzino padėjo Jums kaip sportininkei?

Be jokios abejonės. Esu įsitikinusi, kad geros sveikatos paslaptis – mūsų organizmo pusiausvyra. Intensyvios treniruotės, ilgos distancijos ir nuolatinės kelionės sukelia daug įtampos. Kaip sportininkė, privalau rūpintis ne tik rezultatais sporte, bet ir organizmo atsistatymu. Zinzino padeda man pasiekti abiejų tikslų.

gunn-rita-dahle-flesj.jpg

​Ką galite pasakyti apie poveikį Jūsų protinei veiklai?

Manau, kad fizinė sveikata visuomet atspindi protinę veiklą, ir atvirkščiai.

Kodėl žmonėms rekomenduotumėte BalanceOil?

Žmonės turėtų suprasti, kad BalanceOil yra tai, iš ko naudos gauna visas mūsų organizmas. Dažniausiai su šių laikų mityba mes nepasisaviname visų mums reikalingų maistinių medžiagų, todėl maisto papildymas tokiais produktais, kaip BalanceOil, gali pagelbėti mums bendrai pagerinti savo sveikatą ir savijautą.

Ar Zinzino produktai tinkami tik sportininkams?

Juos vartoja mano 11 metų sūnus ir mano senyvi tėveliai. Šie produktai patinka visai mūsų šeimai.

Apibūdinkite Zinzino vienu žodžiu.

Zinzino leidžia man išlikti sveikai.

Gunn-Rita paliko profesionalų sportą 2018 m. Ji ir toliau aktyviai dalyvauja įvairiose pasaulio varžybose ir daro tai savo malonumui. Peržiūrėkite ​Career Tribute ir Life After the Race Tape vaizdo įrašus.

Sekite jos keliones po bekeles:

Gunn-Rita puslapis

Jos Instagram profilis ir Facebook puslapis

Susipažinkite su visais ​Zinzino prekės ženklo ambasadoriais.

*Šių teiginių nevertino Maisto ir vaistų administracija (FDA). Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei atlikti, gydyti ją, ar apsaugoti nuo jos.