Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis • 3 min.

Joks iššūkis nėra per didelis profesionaliam triatlonininkui ir nuotykių lenktynininkui Clas Björling.

Zinzino

Kai kuriems sportininkams nėra lengva pasirinkti vieną sporto šaką. Taip yra ir Clas Björling, kuris itin mėgsta važiuoti dviračiu, plaukti ir bėgti. 30 kilometrų bėgimo varžybos čia..., 90 kilometrų slidinėjimo lenktynės ten ..., trijų kilometrų plaukimo trasa atvirame vandenyje ir 300 kilometrų trasa dviračiu. Būtent tai ir įkvepia profesionalų triatlonininką ir nuotykių lenktynininką Clas.

Clas rungiasi ne tik su kitais sportininkais, bet ir su pačia gamta. Nuo Švedijos iki Naujosios Zelandijos, nuo Havajų iki Brazilijos, Švedijos sportininkas įveikė daug iššūkių, kad taptų vienu iš pasaulio čempionų.

Ir dabar jis moko kitus pasipriešinti fizikos dėsniams.

Kuo Jūs vardu? Kiek Jums metų ir kokia sporto veikla užsiimate?

Esu Clas Björling, buvęs profesionalus triatlonininkas. Man 42m.

Kokius apdovanojimus ir pripažinimo pelnėte?

Kaip triatloninkas laimėjau Ironman Pasaulio čempionatą jaunių grupėje. Taip pat užėmiau Ironman antras vietas Naujojoje Zelandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Švedijoje net septynis metus man priklausė Ironman rekordas (8,15 val.), be to penkis kartus tapau duatlono čempionu. Nuotykių lenktynėse mano komanda nugalėjo Švedijos ir Europos čempionatuose ir yra Nr. 1 pasaulyje.

clas-bjrling.jpg

Kaip pirmą kartą išgirdote apie Zinzino?

Mano draugas papasakojo apie Zinzino produktus ir kaip jie padėjo pagerinti jo sveikatą.

Būdamas profesionaliu sportininku, ką žinojote apie Omega-6:3 santykį?

Nieko apie jį nebuvau girdėjęs, tačiau pasidomėjęs supratau kaip svarbu palaikyti tinkamą Omega-3 ir Omega-6 balansą, kad būčiau sveikas ir gerai jausčiaus.

Koks buvo Jūsų pradinis santykis?

Mano pirmo testo rezultatai buvo 6,9:1. Tai mane labai nustebimo, nes jau keletą metų vartojau įvairius Omega-3 papildus.

Kokius Zinzino produktus vartojate šiuo metu?

Faktiškai, ne vieną! Aš vartoju ​​BalanceOil+, ZinoBiotic, Xtend+, Protect+ ir LeanShake.

Papasakokite apie savo patirtį su Zinzino.

Po keliių mėnesių BalanceOil+ vartojimo pastebėjau, kad mano smegenys dirba kur kas geriau. Aš tikiu, kad tai todėl, kad produkte esantis DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją1. Aš taip pat pastebėjau2, kad sustiprėjo mano imuninė sistema, o tai ypač svarbu intensyviai sportuojantiems. Geriausia yra tai, kad visuomet turiu energijos mano šeimai ir darbui.

Ar Zinzino padėjo Jums kaip sportininkui?

Be abejonės! Kaip sportininkui svarbu sutelkti dėmesį į rezultatus ir atsistatymo greitį po traumų. Zinzino padeda man siekti abiejų tikslų.

​Ką galite pasakyti apie poveikį Jūsų protinei veiklai?

Aš jaučiuosi puikiai. Ir tai leidžia dar labiau mėgautis treniruotėmis.

clas-bjrling-goal.jpeg

Kodėl žmonėms rekomenduotumėte vartoti BalanceOil (arba bet kokį kitą Zinzino produktą)? 

BalanceOil yra puikus produktas, nes palaiko tinkamai įvairias organizmo funkcijas ir smegenų veiklą. ZinoBiotic padeda gerai veikti žarnynui, nuo kurio priklauso mūsų imuninė sistema. Žarnynas siunčia signalus smegenims, todėl rūpintis juo yra ypač svarbu. Xtend+ turi daug mikroelementų, kurių sudėtinga gauti su maistu. Protect+ taip pat labai naudingas mano imuninei sistemai, nes beta gliukanų ir vitamino D derinys padeda palaikyti normalią imuninę sistemą. Ir LeanShake yra puikus bei sveikas užkandis tarp valgių.

Ar Zinzino produktai tinkami tik sportininkams?

Ne, visiškai ne. Tai iš tikro kiekvienam norinčiam sustiprinti savo sveikatą ir padidinti energijos lygį. Jei Jūs, Jūsų šeima ir Jūsų draugai norite gyventi sveiką gyvenimą, Zinzino Jums tikrai patiks.

Ar vartojate kokių nors kitų papildų ar sveikatos produktų?

Nieko, išskyrus sportinius gėrimus. Treniruočių metu ir atsistatyti po jų išgeriu Zinzino kokteilį. Visko, ko man reikia, aš randu Zinzino.

Apibūdinkite savo patirtį su Zinzino vienu žodžiu.

Energija!

Zinzino padeda Clas siekti aukštumų tiek triatlono sporte, tiek ir pramoginėse lenktynėse.

Sužinokite daugiau apie Clas.

Sekite jį Instagram ir Facebook

Susipažinkite su visais ​Zinzino prekės ženklo ambasadoriais.

*Šių teiginių Maisto ir vaistų administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas ligoms diagnozuoti, jas gydyti ar apsisaugoti nuo jų.

1. DHA contributes to the maintenance of normal brain

DHR padeda palaikyti normalią smegenų veiklą. Šis teiginys gali būti naudojamas tik kalbant apie maistą, kuriame yra bent 40 mg DHR / 100 g ir 100 kcal. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 250 mg DHR. Motinos vartojama dokozaheksaeno rūgštis (DHR) prisideda prie normalaus vaisiaus ir krūtimi maitinamo kūdikio smegenų vystymosi. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą papildomai suvartojant 200 mg DHR prie rekomenduojamos Omega-3 riebalų rūgščių paros normos suaugusiesiems, t. y. 250 mg DHR ir EPR. Šis teiginys gali būti taikomas tik maisto produktams, kurie užtikrina kad per diena būtų suvartojama ne mažiau kaip 200 mg DHR.

2. Vitamin D contributes to immune system

Vitaminas D padeda užtikrinti normalią imuninės sistemos veiklą. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.