Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2020 m. lapkričio 6 d., penktadienis • 3 min.

Savarankiškai tiek baseine, tiek gyvenime orientuodamasis aklas plaukikas laimi auksą.

Zinzino

Būdamas 17 metų, kaunietis Edgaras Matakas tapo pirmasis aklas Lietuvos plaukikas dalyvaujantis Parolimpinėse varžybose, nors po regos praradimo praėjo tik du metai. Kai akys nebegalėjo jam rodyti kelio, Edgaras paguodą jis rado baseine. Edgarui plaukimas tapo neatsiejama gyvenimo dalis, kuri pasaulio Parolimpiniame plaukimo čempionate, laisvojo stiliaus plaukimo rungtyje, jam atnešė auksą.

Edgaras pradėjo naudoti BalanceOil dar iki pirmojo auksinio medalio laimėjimo. Kaip ir rankų darbo lazda, kuria treneris įspėją sportininką artėjantį prie baseino sienos, tai tapo natūrali treniruočių ir pasiruošimo dalis.

Kokių apdovanojimų ir pripažinimo esate pelnę?

2016 m. Rio de Žaneire vykusių Parolimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje nešiau Lietuvos vėliavą. Taip pat didžiuojuosi būdamas pirmuoju Lietuvos Parolimpiniu plaukiku iškovojusiu pasaulio auksą. 2017 metais Meksike (Meksikoje) vykusiame turnyre, S11 50 m laisvojo stiliaus rungtyje buvau pirmas. Svajoju Parolimpinėse varžybose laimėti dar vieną aukso medalį ir pasiekti naują pasaulio rekordą.

Ką žinojote apie Omega-6:3 santykį, kaip profesionalus sportininkas?

Kol nesusitikau su Zinzino atstovu, nieko apie tai nebuvau girdėjęs. Nuo tada pradėjau rūpintis svarbių maistinių medžiagų pusiausvyra savo organizme.

Kokius Zinzino produktus šiuo metu vartojate?

BalanceOil nuosekliai vartoju nuo 2017 m. iki dabar. Papildomai vartoju Xtend+ ir Viva+.

​Papasakokite apie savo patirtį su Zinzino?​

Tikrai džiaugiuosi savo pagerėjusia sveikata. Jaučiuosi sveikesnis, geriau miegu ir pastebėjau, kad pagerėjo atmintis. Bendrai šios priemonės pagerino mano treniruočių veiksmingumą.

edgaras-swimmer.jpg

Ar Zinzino padėjo jums kaip sportininkui?

Aš pastebėjau, kad greičiau atsigaunu po varginančių treniruočių ir miegu labai gerai. Pokyčiai tai pat akivaizdžiai atsispindi mano plaukimo rezultatuose.

​Ką galite pasakyti apie poveikį jūsų protinei veiklai?

Aš jaučiu naudą tiek protinei veiklai, tiek fizinei būklei. Po sunkių treniruočių labai svarbu atsigauti ir psichologiškai.

Kodėl žmonės turėtų vartoti „BalanceOil“?

Manau visi turėtų vartoti BalanceOil, nes mes gauname pernelyg daug Omega-6 riebalų rūgščių, ir per mažai Omega-3. Daugumai mūsų šių medžiagų santykis yra išbalansuotas. Šie produktai tinka visiems, kas jaučiasi pavargę ar išsekę.

Ar Zinzino gali vartoti tik sportininkai?

Ne, jie tinka visiems. Mes visi turime susigrąžinti medžiagų pusiausvyrą.

Ar vartojate kokių nors kitų papildų ar sveikatai gerinti skirtų produktų?

Esu profesionalus plaukikas, todėl vartoju daug įvairių papildų. Tačiau ne visuomet juos vartoju reguliariai. Tačiau Zinzino yra dalis mano sveiko kasdienio režimo.

Apibūdinkite savo patirtį su Zinzino vienu žodžiu.

Pagerėjimas!

Jei norite daugiau sužinoti apie Edgarą ir jo kelionę, sekite jo Instagram ir Facebook paskyras. Taip pat daugiau profesionalios informacijos rasite Edgaro Parolimpinio sportininko profilyje.

Susipažinkite su visais ​Zinzino Prekės Ženklo Ambasadoriais.

1. The ingredients used in Viva+

„Viva+“ ingredientai apibūdinami keliais teiginiais apie sveikatingumą, kuriuos patvirtino EFSA (Europos maisto saugos tarnyba). Sudedamosios dalys padeda palaikyti normalią nervų sistemos ir normalią psichologinę funkciją, taip pat mažina nuovargį ir mieguistumą.

2. According to EFSA

EFSA teigimu, normalių funkcijų palaikymas reiškia sveiką susikaupimą, lengvesnį mokymąsi, geresnę atmintį ir mąstymą, taip pat atsparumą stresui.