Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2021 m. kovo 2 d., antradienis • 3 min.

Energingas kūnas ir mintys suteikia pagreitį Šarūno Rasalo (Ras) kalnų riedlenčių karjerai

Zinzino

Gatvėje Šarūnas garsėja kaip profesionalus kalnų riedlenčių sportininkas ir savo aistringu požiūriu į gyvenimą daugelį įkvepia sekti jo pavyzdžiu. „Nelaimingiausias yra tas, kuris nedrįsta svajoti.“ Ši „gyvenk greitai“ filosofija aktuali ne tik kalnų riedlenčių sporte.

Kaip ekstremalaus sporto Ambassador, Šarūnas yra stebėtinai paprastas. Šarūno gyvenimo kredo – IŠVIEN – žodis, apimantis žmones, gamtą ir vienybės jausmą. Kai vingiuodamas keliu jis leidžiasi ir mėgaujasi nuostabiausiais Europos peizažais, nėra jokio chaoso, tik palaima.

Kuo Jūs vardu? Kiek Jums metų ir kokia sporto veikla užsiimate?

Esu Ras Šarūnas Rasalas. Man 36 metai, esu iš Lietuvos. Šiuo metu gyvenu Jungtinėje Karalystėje. Mano vienodai stipri meilė sportui ir gamtai padėjo man tapti vienu aktyviausių kalnų riedlenčių sportininku.

Kokius apdovanojimus ir pripažinimą pelnėte?

Esu 2016 m. Britų kalnų riedlenčių lygos (BDSL) ir Baltijos šalių vice čempionas. Buvau pirmasis (ir vienintelis) Lietuvos atstovas 2019 m. Barselonoje vykusiose pasaulinėse riedėjimo žaidynėse (WRG). Taip pat esu pirmasis Lietuvos sportininkas, nuo 2013 m. besivaržantis tarptautinėje kalnų riedlenčių federacijoje (IDF). Didžiuojuosi būdamas kalnų riedlenčių kostiumus gaminančios įmonės „BTR Leathers“ įkūrėju. Vasarą aš mokau vaikus važinėtis longbordais.

Ar galite papasakoti apie iššūkius, su kuriais susidūrėte?

Išlaikyti sveiką kūną ir išvengti susižalojimų yra nuolatinis iššūkis. Tai nėra paprasta, kai lenktyniaudamas leidiesi nuo kalno iki 120 km per valandą greičiu. Leidžiantis tokiu greičiu, bet koks neteisingas judesys ar sprendimas gali turėti didelių pasekmių. Mano organizmui ir sąmonei tenka didelis krūvis, todėl privalau jais rūpintis.

Būdamas profesionaliu sportininku, ką žinojote apie Omega-6:3 santykį?

Keista, tačiau nelabai ką nutuokiau apie tai. Tik kai išgirdau apie Zinzino, pradėjau domėtis. Matyt todėl nenustebau, kai sužinojau, kad mano santykis neatitinka normos.

Kokius Zinzino produktus vartojate šiuo metu?

„Šiuo metu aš vartoju „BalanceOil+“, „LeanShake“, „Xtend+“ ir „ZinoBiotic+“. Jaučiuosi sveikas, turiu daug energijos ir motyvacijos siekti tikslų. Jokių kitų papildų nevartoju.“

Papasakokite, kaip pasikeitė Jūsų rezultatai, kai pradėjote vartoti Zinzino?

Neabejotinai jaučiuosi geriau ir turiu daugiau energijos. Tai labai padeda mano sveikatai ir savijautai.

Kodėl žmonės turėtų vartoti „BalanceOil“?

„BalanceOil“ yra visiems tinkantis aukštos kokybės maisto papildas. Jis nėra skirtas tik sportininkams. Mes visi turime rūpintis savo sveikata. „Zinzino“ produktai man ne tik leidžia siekti savo tikslų profesionaliame sporte, tačiau padeda ir kitose gyvenimo srityse jaustis gerai.

Apibūdinkite Zinzino vienu sakiniu.

Zinzino padeda mano kūnui ir protui, todėl leidžia išplėsti savo galimybių horizontus. Šie produktai subalansuoja organizmą, suteikia jam jėgų ir naudingų medžiagų. Jie teigiamai veikia kiekvieną mano gyvenimo sritį.

Sekite Šarūną „Instagram“, „Facebook“ ir „YouTube“ kanaluose. Susipažinkite su jo įmone „BTR Leathers“. Taip pat pasimėgaukite vaizdais, kuriuos riedėdamas jis mato per savo akinius.

Susipažinkite su visais  Zinzino Prekės Ženklo Ambasadoriais.