Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis • 3 min.

Mortenas Aamodtas, antras stipriausias žmogus pasaulyje, vartodamas Zinzino jaučia skirtumą.

Zinzino

Dėl galiūno titulo kovojantys atletai, stebėtinai daug dėmesio skiria natūraliems dalykams. Skirtingai nuo kūno formavimo, kur didelis dėmesys skiriamas kūno masei, estetinei išvaizdai ir raumenų augimą skatinantiems pratimams, galiūnams svarbiausia natūrali fizinė jėga – gebėjimas pakelti didžiausią svorį, o ne geriausiai atrodyti.

Profesionaliam galiūnui Mortenui Aamodtui varžybos yra 648 kilogramus sveriančios padangos vartymas. Tačiau svorių kilnojimą lydi įvairūs stereotipai. Mes nutarėme pakalbinti Morteną – tikrąjį Norvegijos „Halką“.

Kuo Jūs vardu? Kiek Jums metų ir kokia sporto veikla užsiimate?

Esu Mortenas Aamodtas, man 27 metai ir aš esu profesionalus galiūnas.

Kokius apdovanojimus ir pripažinimą pelnėte?

Komandiniame pasaulio galiūnų čempionate užėmiau antrąją vietą, o Europos galiūnų čempionate – pirmąją. Taip pat dalyvavau Norvegijos čempionatuose. Savo šalyje pasiekiau du rekordus – 648 kilogramų padangos vartymo ir 14 vaikų nešimo penkis metrus rungtyse.

Kaip pirmą kartą išgirdote apie Zinzino?

Prieš 10 metų brolis mane pavaišino Zinzino kava, kurią iki dabar mėgstu! Taip pat kiekvieną dieną vartoju sveikatą gerinančius Zinzino produktus.

the-strongest-man-in-the-world.jpeg

Būdamas profesionaliu sportininku, ką žinojote apie Omega-6:3 santykį?

Apie Omega-6:3 santykį buvau girdėjęs, tačiau nežinojau apie visus jo teikiamus privalumus, ypač sportininkams.

Koks buvo Jūsų pradinis santykis?

Iki pradėjau vartoti BalanceOil, mano santykis buvo 3,6:1. Jis buvo visai neblogas, greičiausiai dėl gausiai vartojamos lašišos ir skumbrės, bei Omega-3 papildų. Kai pradėjau laikytis griežtos dietos ir kas dieną vartoti BalanceOil+, pradėjau jaustis kaip niekada gerai, o Omega-6:3 santykis tapo optimalus – 3:1.

Kokius Zinzino produktus vartojate šiuo metu?

BalanceOil+ žinoma. Dar vartoju Xtend+ ir Protect+ papildus, taip pat man patinka Energy Bar batonėliai ir LeanShake kokteiliai, na ir žinoma kava.

Papasakokite apie savo patirtį su Zinzino.

Apie Zinzino galiu atsiliepti tik gerai. Ruošdamasis varžyboms pastebėjau, kad mano organizmas dirba optimaliai, smegenų1 veikla normali, ir imuninė sistema2 stipri.

Ar Zinzino padėjo Jums kaip sportininkui?

Be abejo. Jaučiu, kad sportuodamas pasiekiu geresnių rezultatų, ir mano imuninė sistema veikia normaliai2.

​Ką galite pasakyti apie poveikį Jūsų protinei veiklai?

Aš linkęs didžiausią dėmesį skirti fizinei jėgai, be to vartodamas Zinzino produktus nesijaudinu tiek daug dėl rezultatų ir esu ramus dėl bendros mano sveikatos būklės.

Ar rekomenduotumėte BalanceOil kitiems?

Taip, 100 procentų. Zinzino NORI, kad jums sektųsi ir gyventumėte sveiką, subalansuotą gyvenimą. Zinzino produktai padės visa tai įgyvendinti.

Ar Zinzino produktai tinkami tik sportininkams?

Jie tinka visiems, nuo vaikų iki senjorų. Nepriklausomai nuo mūsų gyvenimo stiliaus, aktyvaus ar sėslaus, ar nuo mūsų fizinės formos, čempiono ar tik pradedančiojo, mums visiems reikia pusiausvyros. Zinzino produktai padeda stabilizuoti ir sureguliuoti organizmą ir siekti tobulybės.

Ar vartojate kokių nors kitų papildų ar sveikatos produktų?

Taip, tačiau tik energetinius produktus, prieš treniruotes ir jų metu. Visa kita, ko man reikia gaunu iš Zinzino produktų.

Apibūdinkite savo patirtį su Zinzino dviem žodžiais.

Problemų sprendėjas!

Sužinokite daugiau apie Morteną (būkite pasiruošę nustebti).

Sekite jo „Instagram“ profilį

Žiūrėkite, kaip jis žaidžia su gigantiškais svarmenimis

Susipažinkite su visais ​Zinzino Prekės Ženklo Ambasadoriais.

Šių teiginių Maisto ir Vaistų Administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei atlikti, gydyti ją, ar apsisaugoti nuo jos.

1. DHA contributes to the maintenance of normal brain

DHR padeda palaikyti normalią smegenų veiklą. Šis teiginys gali būti naudojamas tik kalbant apie maistą, kuriame yra bent 40 mg DHR / 100 g ir 100 kcal. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 250 mg DHR. Motinos vartojama dokozaheksaeno rūgštis (DHR) prisideda prie normalaus vaisiaus ir krūtimi maitinamo kūdikio smegenų vystymosi. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą papildomai suvartojant 200 mg DHR prie rekomenduojamos Omega-3 riebalų rūgščių paros normos suaugusiesiems, t. y. 250 mg DHR ir EPR. Šis teiginys gali būti taikomas tik maisto produktams, kurie užtikrina kad per diena būtų suvartojama ne mažiau kaip 200 mg DHR.

2. Vitamin D contributes to immune system

Vitaminas D padeda užtikrinti normalią imuninės sistemos veiklą. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.