Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2021 m. rugpjūčio 26 d., ketvirtadienis • 3 min.

„Newcastle United“ žvaigždė atrado būdą pasiekti aukštų rezultatų aikštelėje ir už jos ribų

Zinzino

Traumos yra neatsiejama futbolo dalis. Profesionalus švedų futbolininkas, kuris šiuo metu žaidžia „Newcastle United“ klube, dešiniojo flango saugo pozicijoje, visą savo gyvenimą pašventęs sportui ir žino, kad tai nemaloni tiesa, su kuria tiesiog reikia išmokti gyventi. Na, bent jau taip manė Emilis Krafthas, kol nepapildė savo mitybos specializuotais papildais. Kiek anksčiau, 26 metų švedų žvaigždė, sukūrė šeimą ir pradėjo rūpintis savo organizmu vartodamas specialiai parinktus „Zinzino“ produktus. Niekas neginčyja, kad rūpintis savo sveikata aikštelėje ir už jos ribų yra būtina, todėl buvo natūralu išbandyti naujus produktus.

Kokius apdovanojimus ir pripažinimą pelnėte?

Švediją pradėjau atstovauti 2011 metais, kai man buvo 16, aš tuo labai didžiuojuosi. Sulaukęs 17-os tapau penktas jauniausias Švedijos U21 rinktinės žaidėjas. Žaidžiau Italijos „Serie A“ ir Prancūzijos „Ligue 1“ lygose, o dabar žaidžiu Anglijos „Premier“ lygoje. Mano didžiausias pasiekimas iki šiol – dalyvavimas pasaulio taurėje 2018m.

Ar galite papasakoti apie iššūkius, su kuriais susidūrėte?

Didžiausias kliūtis, su kokia esu susidūręs, tai gyvenimas daugelį metų toli nuo savo šeimos. Keliauti po svetimas šalis žinoma smagu, tačiau kiekvieną kartą reikia mokytis naujos kalbos, o tai nelengva. Na ir žinoma, visiems sportininkams aktualu – išvengti traumų.

Ar pirminis jūsų Omega-6:3 santykis nustebino? Ar jis pasikeitė nuo pirmojo tyrimo?

Taip, aš buvau apstulbęs! Net neįsivaizdavau, kad jis toks prastas. Kurį laiką pavartojęs „Zinzino“ produktus aš pasidariau dar vieną tyrimą ir jo rezultatai buvo kur kas geresni. Planuoju neužilgo atlikti trečiąjį tyrimą, tikiuosi, kad jo rezultatai bus dar geresni. Aš realiai jaučiu organizmo pokyčius. Šie produktai man iš tiesų padeda.

emil-krafth-close-up.jpeg

Kaip pirmą kartą sužinojote apie „Zinzino“?

Apie „Zinzino“ sužinojau iš draugo, kuris vartodamas šiuos produktus iš esmės pagerino savo sveikatą. Iš pradžių aš netikėjau, tačiau nusprendžiau išbandyti, nes šis mano draugas nerekomenduotų kažko, kuo nebūtų užtikrintas. Nuo to laiko nenustoju vartoti „Zinzino“.

Kokius Zinzino produktus vartojate šiuo metu?

Aš kiekvieną dieną vartoju „BalanceOil+“, „Essent+“ ir „Xtend+“ papildus.

Papasakokite, kaip pasikeitė Jūsų rezultatai, kai pradėjote vartoti Zinzino?

Man dabar lengviau rytais keltis iš lovos. Dienos metu taip pat turiu daugiau energijos. Dabar nebe taip pavargstu, kaip anksčiau.

Kodėl žmonės turėtų vartoti „BalanceOil+“?

Nes jis padeda susigrąžinti organizmo balansą ir bendrai geriau jaustis. Svarbu, kad žmonės atliktų kraujo tyrimą, kad sužinotų, kas vyksta jų organizme, ir kaip produktai gali padėti pagerinti. Visi „Zinzino“ produktai tiekia maistines medžiagas, kurias nepaprasta gauti maitinantis įprastai.

Ar šie produktai tinkami tik sportininkams?

Tikrai ne. Nors sportininkams „Zinzino“ produktai ypač padeda išvengti traumų ir pagerinti savo rezultatus, kiekvienas turėtų vartoti šiuos produktus. Aš pažįstu žmonių, kurie vartoja „Zinzino“, nors nėra sportininkai. Jiems tiesiog patinka pasikeitusi jų savijauta.

emil-kraftt-portrait.jpeg

Apibūdinkite Zinzino vienu sakiniu.

Na, tai turėtų būti labai ilgas sakinys. Vartoju šiuos produktus jau kurį laiką, tačiau aš negaliu atsidžiaugti savo gera savijauta. Turiu daugiau energijos ir ištvermės, todėl sporto salėje galiu treniruotis ilgiau, mano rytai niekada anksčiau nebuvo tokie lengvi, be to imuninė sistema sustiprėjo. Žinau, kad kai kam gali būti sunku tuo patikėti, tačiau patikėkite, aš nei kiek nesigailiu vartodamas „Zinzino“ produktus ir rekomenduoju juos visiems. Išbandykite!

Sekite Emilio futbolo karjerą, šeimos gyvenimą ir draugystę su „Zinzino“ jo „Instagram“ paskyroje. Apie jo profesionalaus sportininko pasiekimus skaitykite Vikipedijoje, oficialiose statistikose ir žaidėjo aprašyme.

Įkvėpimo semkitės iš visų mūsų „Zinzino“ prekės ženklo Ambasadorių