Cart
Shopping cart
Brand Ambassadors • 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis • 3 min.

Pasaulio vandens motociklų sporto čempionė, Krista Uzare

Zinzino

Vandens motociklų sporto, tikriausiai vienos šauniausių profesijų, pasaulio čempionė. Latvę Krista Uzare užsiiminėti vandens motociklų sportu paskatino jos tėtis, kuris pats yra vandens moto sporto čempionas. Nuo 2010-ųjų Krista varžosi įvairiausiuose pasaulio vandenyse. 25-ių moteris atskleidžia savo sėkmės paslaptį – tai „aš galiu“ požiūris.

Mes pakalbinome Kristą ir sužinojome daugiau apie įspūdingą vandens moto sportą.

Kuo Jūs vardu? Kiek Jums metų ir kokia sporto veikla užsiimate?

Esu Krista Uzare, 25-ių metų profesionali vandens motociklų lenktynininkė.

Kokius apdovanojimus ir pripažinimo pelnėte?

Laimėjau 14 apdovanojimų, tačiau labiausiai didžiuojuosi pirmąja vieta moterų GP1 klasėje pasaulio 2018-ųjų metų vandens motociklų čempionate.

Kaip pirmą kartą išgirdote apie Zinzino?

Viena pažįstama lenktynininkė iš kaimyninės šalies ir Zinzino gerbėja susisiekė su manim papasakoti apie savo patirtį. Aš labai susidomėjau, nes supratau, kad Zinzino gali padėti man pagerinti mano rezultatus ir tobulėti kaip atletei.

krista-uzare-the-world-champion-jet-skier_2.jpg

Būdama profesionalia sportininke, ką žinojote apie Omega-6:3 santykį?

Tiesą sakant, iki pažinties su Zinzino apie tai nieko nenutuokiau. Tačiau kai man buvo paaiškinta, iš karto viską supratau. Kiekvienas turėtų žinoti apie šio santykio svarbą ir atidžiau stebėti jo pokyčius.

Koks buvo Jūsų pradinis santykis?

Mano pirmojo BalanceTest tyrimo rezultatas buvo 8:8:1, kas mane labai nustebino. Visi rodikliai buvo prasti, apsaugos lygis žemas ir ląstelės membranos elastingumo indeksas toli gražu ne idealus. Tačiau aš tai supratau kaip galimybę tobulėti, kuri man suteikė jėgų siekti dar geresnių rezultatų. Tai ir buvo mano pažinties su Zinzino pradžia.

Kokius Zinzino produktus vartojate šiuo metu?

Dėl didelių fizinių apkrovų profesionalūs sportininkai susiduria su daug didesne susirgimo rizika. Aš vartoju BalanceOil+, nes kaip atletė turiu rūpintis savo sveikata bei padėti organizmui greitai atgauti jėgas. Du mano mėgstamiausi produktai yra Protect+ ir Xtend+, kurie man padeda išlaikyti normalią imuninę sistemą, ypač kai tenka daug laiko praleisti vandenyje.

Kiekvieną rytą išgeriu po stiklinę šilto vandens ir Zinzino skaidulų kokteilį Zinobiotic. Po užsiėmimų aš išgeriu LeanShake; jis man patinka, nes nėra per daug saldus. Su savimi visuomet turiu sveiką užkandį Energy Bar.

Papasakokite apie savo patirtį su Zinzino.

Apie Zinzino galiu pasakyti tik gerus dalykus. Esu profesionali sportininkė, todėl kruopščiai renkuosi, ką vartoti. Zinzino dėka pradėjau daugiau domėtis papildais, kurie yra nepaprastai svarbūs sportininkams. Be to, nesu didelė žuvies mėgėja, todėl vartoti BalanceOil man yra labai svarbu.

Ar Zinzino padėjo Jums kaip sportininkei?

Vartojau Zinzino produktus 18 mėnesių ir pirmas sezonas, kai mano imunitetas išliko stiprus. Mano BalanceTest santykis pagerėjo iš esmės, o vartodama BalanceOil ir kitus Zinzino produktus aš užsitikrinu optimalią sveikatos būklę, kas sportuojantiems yra ypatingai svarbu.

krista-uzare.jpeg

​Ką galite pasakyti apie poveikį Jūsų protinei veiklai?

Į sporto poveikį psichikai žiūriu labai rimtai. Tačiau man ramu, nes vartoju produktus, kurie gerina ne tik mano rezultatus, bet ir mano psichinę sveikatą.

Kodėl žmonėms rekomenduotumėte BalanceOil?

Daugelis neįvertina Omega-6:3 santykio galios ir jo svarbaus vaidmens organizmui. Jaunesni sportininkai, kurie nesilaiko subalansuotos dietos ir vengia žuvies produktų, turi būti geriau informuojami apie šio santykio naudą organizmui ir sporto pasiekimams.

Ar Zinzino produktai tinkami tik sportininkams?

Kiekvienas turėtų rimtai žiūrėti į savo sveikatą ir stiprinti ją vartodami tokius produktus, kaip Zinzino. Mūsų kūnas yra pats galingiausias mūsų instrumentas.

Ar vartojate kokių nors kitų papildų ar sveikatos produktų?

Ne. Subalansuota mityba ir maistiniai Zinzino papildai užtikrina svarbiausių vitaminų, mineralų ir riebalų rūgščių įsisavinimą kiekvieną dieną.

Apibūdinkite savo patirtį su Zinzino vienu žodžiu.

Sveika!

Daugiau sužinoti apie Kristą ir jos patirtį vartojant Zinzino galite jos asmeniniuose socialinių tinklų kanaluose:

Krista Instagram puslapis

>

Jos Facebook profilis

Lenktynių nuotraukų galerija ir apdovanojimų sąrašas

Susipažinkite su visais ​Zinzino Prekės Ženklo Ambasadoriais.

*Šių teiginių Maisto ir Vaistų Administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas ligoms diagnozuoti, jas gydyti ar apsisaugoti nuo jų.

1. Vitamin D contributes to immune system

Vitaminas D padeda užtikrinti normalią imuninės sistemos veiklą. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.