Cart
Shopping cart
Sveikata • 2021 m. sausio 12 d., antradienis • 4 min.

Atraskite slaptąjį gamtos ginklą – skystąjį Gold.

Zinzino

Ar žinote, kas tie polifenoliai? Tai nėra įprastas buitinis terminas, todėl nenuostabu, jei apie polifenolių daromus stebuklus nieko nežinote. Polifenoliai yra paprasčiausi mikronutrientai, kuriuos pasisaviname per tam tikrus augalinės kilmės produktus. Jie yra natūralūs augalų apsauginiai junginiai ir pasižymi žmonėms naudingomis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Viduržemio jūros regiono super maistas, kuriame gausu polifenolių – tyras pirmo spaudimo alyvuogių aliejus.

Susipažinkite su polifenoliais. Slaptąjį gamtos ginklą – skystąjį Gold.

Polifenoliai apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso, kurį sukelia įvairūs aplinkos veiksniai, tokie kaip teršalai ar keptas maistas, dėl kurių mūsų organizme formuojasi laisvieji radikalai. Antioksidantai gali neutralizuoti šiuos kenksmingus laisvuosius radikalus ir neleisti jiems pažeisti mūsų ląsteles. Padidinti antioksidantų koncentraciją organizme galima vartojant daugiau vaisių ir neapdorotų daržovių, skaidulinių maisto produktų ir tyrą pirmo spaudimo alyvuogių aliejų. Tačiau tai nėra taip paprasta, o daugelis per dieną suvartoja mažiau nei pusę rekomenduojamo tokių maistinių medžiagų kiekio.

Polifenoliai taip pat suteikia vaisių ir daržovių spalvoms sodrumo

Gali būti naudinga žinoti, kad yra daugiau nei 8 000 polifenolių tipų, įskaitant flavonoidus ir fenolio rūgštys. Pastarųjų gausu sėklose, vaisių odelėse ir daržovių lapuose. Flavonoidai yra gausiausia žmogaus dietos polifenolių grupė, kurie vaisiams, daržovėms ir gėlėms suteikia sodrias spalvas. Flavonoidų yra svogūnuose, mėlynėse, brokoliuose, braškėse, vynuogėse ir raudonuosiuose kopūstuose. Polifenolių koncentracija maisto produktuose priklauso nuo produkto kilmės, brandumo, auginimo, transportavimo, laikymo ir paruošimo būdų.

Viduržemio jūros mitybos esencija buteliuke

Tačiau vienas šių maisto produktų pasižymi išskirtinai didele polifenolių koncentracija, jis taip pat yra vienas turtingiausių natūralių riebalų šaltinių, todėl vadinamas skystuoju Gold. Tyrame pirmojo spaudimo alyvuogių aliejuje, Viduržemio jūros regiono super produkte, gausu iš alyvuogių minkštimo patekusių polifenolių. Štai kodėl aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus gaminimo procesas, žinomas jau tūkstančius metų, yra toks svarbus, ir kodėl turėtume rinktis būtent taip pagamintą aliejų: alyvuogės surenkamos, nuplaunamos, sutraiškomos, gautos masės skystis atskiriamas nuo kietųjų dalelių, o tada aliejus atskiriamas nuo vandens – viskas be jokių chemikalų ar tirpiklių, kad būtų išsaugota kiek galima daugiau polifenolių.

Alyvuogių aliejaus, žuvų taukų ir polifenolių ryšys

Taigi, dabar jūs žinote, kad tinkamai pagamintas grynas ir ypač tyras alyvuogių aliejus yra veiksmingas natūralių antioksidantų, dar vadinamų polifenoliais, šaltinis. Jūs žinote, kad ne visi pirmo spaudimo alyvuogių aliejai vienodi, būtent todėl, prieš perkant, vertėtų produkto etiketėje patikrinti, ar tai didelės fenolių koncentracijos aliejus, t. y. ar jame gausu mums būtinų polifenolių. Sužinokite daugiau apie subtilų tyro aukščiausios kokybės pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus gamybos procesą ir naują revoliucinį produktą, kuriame bioaktyvių antioksidantų yra 30 kartų daugiau nei įprastame alyvuogių aliejuje (https://zinzino.blog/what-makes-olive-oils-different/).

Remiantis testų rezultatais pagaminti polifenolių ir Omega Balance maisto papildai

Apie alyvuogių aliejaus ir žuvų taukų (įprasto Omega-3 maisto papildo) polifenolių junginį ir jo teikiamus privalumus žino palyginti nedaugelis. Tai nepakeičiamosios riebalų rūgštys, kurių žmogaus organizmas negali pasigaminti; daugiausia jų yra kelių rūšių riebiosiose žuvyse. Šių nepakeičiamųjų rūgščių dauguma žmonių gauna nepakankamai, todėl turėtų stengtis vartoti Omega-3 ir polifenolių produktus bei maisto papildus.

„BalanceOil+“ yra visiškai natūralus maisto papildas, kuris dėl savo unikalios alyvuogių polifenolių, omega-3 rūgščių ir vitamino D3 kombinacijos išsiskiria iš visų kitų rinkoje parduodamų produktų. *Jis saugiai koreguoja ir padeda išsaugoti EPR ir DHR lygį, Omega-6:3 balansą ir apsaugo ląsteles nuo oksidacijos. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės laukinių smulkių žuvų taukų ir ypač tyro alyvuogių aliejaus mišinio. Sužinokite daugiau apie šį organizmą subalansuojantį produktą ir jo sveikatai teikiamus privalumus (https://zinzino.blog/omega-balance-food-supplement/)

Pradžioje atlikite „BalanceTest“ testą ir sužinokite savo Omega-6:3 santykį, o po 120 dienų testą pakartokite, kad sužinotumėte, kaip sekasi jį pagerinti. Išsamūs testo rezultatai atskleis kiek ir kokių riebalų rūgščių yra jūsų organizme ir taps Jūsų „Sveikatingumo protokolo“ atskaitos taškas. Šis protokolas – tai tikslinis asmeninės mitybos planas, sukurtas vadovaujantis Omega-6:3 santykiu ir skirtas patenkinti organizmo poreikius.

*Šių teiginių Maisto ir vaistų administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas ligų diagnostikai, gydymui ar apsaugai nuo jų.