Cart
Shopping cart
Sveikata • 2023 m. kovo 29 d., trečiadienis • 2 min.

5 patarimai, kaip palepinti save sveikai Valentino dieną.

Zinzino

Jei esate vieniši, Valentino diena gali būti nelabai smagi (galbūt ją praleisite šaukštais kabindami ledus tiesiai iš dėžės). Turite antrą pusę? Ko gero nejaučiate itin didelio poreikio sutelkti visą savo dėmesį į tą vienintelę metų dieną.

Nesvarbu, ar džiaugiatės šiltais partnerio jausmais, ieškote artimos sielos, ar džiaugiatės laisve – Valentino dieną sukurk šventę SAU. Vis dėlto svarbiausias yra jūsų santykis su savimi.

Geriausia dovana, kurią galite sau įteikti, yra energija, džiaugsmas ir pasitikėjimas savimi. Taigi, palikite ledus šaldytuve (taip, net ir pačius mėgstamiausius) ir pasinerkite į širdžiai mielą Valentino dienos veiklą.

Mielas Valentinai… pradėk nuo maistingų pusryčių.

Gerai išsimiegojęs vienas arba meiliai pasiglaustęs su partneriu, eikite į virtuvę ir pradėkite dieną nuo maistingų užkandžių. Išplakite kiaušinius, kubeliais supjaustykite pomidorus ir avokadą paskirstykite skiltelėmis ant paskrudintos pilno grūdo duonos riekės. Kad gautumėte omega rūgščių, uždėk šiek tiek lašišos (ir, kaip ir kasdien, išgerk „BalanceOil“).

Brangus Valentinai… pasirink savo mėgstamiausią veiklą.

Gal mėgsti bėgioti ar užsiimti joga? Eiti į kavinę ir stebėti žmones? O gal patiktų apžiūrėti naujų, neišbandytų produktų savo namams? Skirkite sau pasimatymą, darykite tai, kas jus džiugina – tai idealus planas Valentino dienai.

Mylimas Valentinai… mėgaukis grynu oru ir būk spontaniškas.

Buvimas gamtoje – pats geriausias vaistas nuo Valentino dienos liūdesio. O jei turi antrą pusę, drauge leiskitės į nuotykius gamtoje. Pasivaikščiokite paplūdimiu, eikite į žygį, aplankykite draugus arba surenkite pikniką parke. Palepinkite savo kūną šiltais saulės spinduliais.

healthy Valentine's Day

Beje, Valentinai… Nepamirškite šią dieną skirti laiko savo geriausioms draugėms ar draugams.

Kai esi draugų apsuptyje, nėra laiko savęs gailėtis. Pasikvieskite draugių, kartu gaminkite Viduržemio jūros virtuvės patiekalus ir, žinoma, ragaukite juos su taure raudono vyno. Jei mėgsti dovanas, per Valentino dieną galite surengti „slapto Kalėdų senelio“ versijos žaidimą, kad visi galėtų ką nors gražaus išpakuoti (ir draugiškai pasisukę perskaityti savo Valentino užrašą apie draugystę).

Atsisakykite minties vakarieniauti restorane, kur dažniausiai tenka ilgai laukti, ir pietus arba vakarienę surenkite savo namuose.

Ir dar, Valentinai. Iš naujo pakurstykite seną aistrą.

Ne, ne, mes nesiūlome atnaujinti santykių su buvusiuoju. Tai būtų labai prasta mintis! Valentino dieną praleiskite galvodamas apie mėgstamą užsiėmimą, kurį esate senokai pamiršęs, arba kursus, į kuriuos buvote užsirašęs, bet kurių niekada taip ir nepabaigei.

Nepamirškite, kad ši diena skirta TAU. Todėl tik tu nuspręsi, kaip ją praleisi. Klausykite vidinio balso: leiskite sau linksmintis ir atsipalaiduoti! Praleiskite itin sveikai Valentino dieną geroje kompanijoje!

Ir net jeigu tai reiškia, kad pasinaudosite šia proga suvalgyti šokolado… Tebūnie. Juk jis gausus antioksidantų – visai kaip Zinzino produktai. 😉