Cart
Shopping cart
Sveikata • 2020 m. balandžio 9 d., ketvirtadienis • 3 min.

Momentinė (natūrali) nuotaiką gerinanti priemonė

Zinzino

Lauke lyja ir dangus jau keletą dienų nepragiedrėja. Nieko blogo nenutiko, tačiau jūsų nuotaika nekokia. Galite tai vadinti metų laikų kaita, nauju gyvenimo etapu ar tiesiog… nuobodulys aplankė.

Jaustis užstrigusiems normalu. Tai mūsų kaip žmonių kelionės per gyvenimą dalis. Nekaltinkite savęs ir nemanykite, kad kiekvieną dieną turite jaustis pakylėtai. Bet, kai nėra nuotaikos, venkite įvardinti ją kaip „liūdna“, „prislėgta“ ar „nesava“.

Būkite atlaidesnis sau ir paeksperimentuokite su kai kuriomis nuotaiką gerinančiomis strategijomis.

Pamaitinkite savo protą, kūną & sielą.

Pažvelkite į tai nieko neteisdami. Jei jaučiatės susierzinę, nes nežinote „kas vyksta“ – tiesiog atsipalaiduokite. Skirkite sau laiko tai patyrinėti.

1. Išraiškos galia

Paimkite užrašų knygutę ir puslapio viršuje užrašykite: Kas mane neramina? Gali būti, kad nustebsite pamatę rezultatą. Dienoraščio rašymas padeda išdėlioti mintis popieriuje juodu ant balto, kad būtų lengviau jas identifikuoti. Galite ir nieko nerasti. Arba galite užčiuopti giliai įsišaknijusią priežastį, taip ir trokštančią išsiveržti. Kiekvieną rytą 30 minučių skirkite tik sau.

2. Patyrinėkite dialogą su savimi

Kaip „kalbatės“ su savimi? Ar pabudę sakote „Nekenčiu savo darbo“ arba „Nenoriu mankštintis“? Atpažinkite jausmus, kuriuos perduodate sau. Jie gali Jus be reikalo skaudinti. Pamąstykite apie savo darbą, finansus, santykius ir sveikatą. Šie (neteisingi) momentiniai jausmai gali neleisti Jums judėti pirmyn ir tobulėti.

3. Atraskite mėgstamą mankštą

Nekreipkite dėmesio į tai, ką daro kiti. Negalvokite, kaip TURĖTUMĖTE sportuoti priklausomai nuo to, ką Jums sako kiti. Jei mėgstate lankytis sporto klube, puiku. Bet jei Jums labiau patinka lengvesni užsiėmimai, pvz. ėjimas ir joga, tai ir darykite. Negalvokite, kad turite nugalėti šį pasipriešinimą ir užsirašyti pas asmeninį trenerį. ​Šis pasipriešinimas gali reikšti, kad tokia veikla Jums nepatinka (o ne tai, kad esate tingūs). Vadovaukitės šia filosofija visose gyvenimo srityse ir Jūsų galva bus daug lengvesnė.

4. Prioritetą teikite mėgstamoms veikloms

Įsikvėpkite leisdami sau daryti tai, kas jums patinka. Sudarykite visų Jums svarbiausių (nediskutuotinų) dalykų sąrašą. Jis neturi būti ilgas ar labai išsamus. Atvirkščiai, didesni ir mažesni būdai kaip Jūs mėgstate leisti laiką.

Šis sąrašas gali būti toks:

  • Organizuoti vakarienes draugams ir šeimai, kad visi būtų kartu
  • Sportuoti arba groti
  • Kasmet leistis į tolimą kelionę
  • Kas rytą eiti į vietinę kavinukę
  • Išbandyti naujus receptus ir gaminti namie

Gyvenimas suintensyvėjęs Neignoruokite paties svarbiausio žmogaus jame SAVĘS!

5. Aprūpinkite savo kūną tinkamomis maistinėmis medžiagomis.

Zinzino natūralus maisto papildas Viva+ padeda sumažinti stresą, pagerinti nuotaiką ir savijautą. Tą ​neaiškų jausmą gali sukelti tiesiog maistingų medžiagų, palaikančių gerą organizmo būklę, trūkumas. Viva+ gausu patentuoto šafrano purkų ekstrakto, B vitaminų, jodo ir vitamino C, kad visada jaustumėtės puikiai. Nes mes žinome, kad ​vitamino ​B12 trūkumas gali neigiamai paveikti nuotaiką.

Būkite kantrūs, laikykitės šių patarimų ir laukite, kol prasisklaidys debesys.