Cart
Shopping cart
Sveikata • 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis • 3 min.

Mokslo pagrįstas veiksmingas pakaitinis maisto produktas LeanShake

Zinzino

Gyvename visuomenėje, kurioje numesti svorį nėra taip jau paprasta. Daugelis dirbame biuruose ar namuose ir trečdalį dienos laiko praleidžiame sėdėdami. O jeigu dar pagalvotume apie šiuolaikinius maisto produktų gamybos, laikymo ir paruošimo būdus – nebereikės stebėtis kodėl numesti (ir kontroliuoti) svorį daugeliui žmonių yra tikras iššūkis.

Maisto papildų kokteiliai ne visuomet buvo gerai vertinami specialistų, nes daugelis gamintojų daugiau dėmesio skyrė koktelių skoniui, o ne maistingumui. Zinzino LeanShake įrodo, kad dėl skonio nebūtina aukoti produkto teikiamos naudos.

Siekiantiems maitintis pilnavertiškai ir kontroliuoti kūno svorį, LeanShake yra puiki alternatyva maistui. Tiems, kas nori numesti svorio1, rekomenduojame du dienos patiekalus pakeisti į LeanShake. Jei tiesiog norite išlaikyti esamą svorį, naudokite LeanShake vietoje vieno dienos patiekalo. Jeigu jūsų tikslas gera fizinė būklė ir didesnė raumenų masė2 vartokite vieną arba du kartus per dieną, prieš treniruotę arba jai pasibaigus.

Tiems, kas stengiasi priprasti prie mažesnių porcijų, LeanShake gali padėti numalšinti alkį tarp valgių.

Meskite svorį, auginkite raumenis (ir gerąsias žarnyno bakterijas)

Tai skanus (iš tiesų nepaprastai skanus) maisto pakaitalas padedantis kontroliuoti kūno svorį1, vartojant jį vietoje dviejų riboto kaloringumo dietos patiekalų. Jis padeda auginti raumenų masę2 dėl firminio Zinzino baltymų mišinio.

LeanShake taip pat reguliuoja žarnyno funkcijas gerinančia mikroflorą. Jame naudojamas ZinoBiotic maistinių skaidulių mišinys, skatinantis gerųjų bakterijų augimą gaubtinėje žarnoje. LeanShake tikslingai „maitina“ žarnyno mikroflorą ir didina jo procentinę populiaciją. Svarbu, kokiu būdu LeanShake (ir ZinoBiotic) stimuliuoja gerųjų bakterijų augimą gaubtinėje žarnoje. Naudingosios medžiagos padeda fermentuoti skaidulas, gaminti vitaminus ir stiprinti imuninę sistemą.

Žarnyno sveikatą taip pat galime gerinti mažindami dalinai ir visiškai perdirbtų maisto produktų kiekį, kuriame gausu cukrų ir riebalų. Taip pat gerai sveikatai užtikrinti būtina maitintis įvairiais augalinės kilmės maisto produktais. Jei norite pagerinti žarnyno mikroflorą, rinkitės tokius maisto produktus, kuriuose gausu skaidulų3.

LeanShake pasižymi mažu glikeminiu krūviu (GK), o jam skonį suteikia natūralūs produktai, tokie kaip medus ir saldžioji stevija. LeanShake suteikia organizmui sumaniai parinktų baltymų, skaidulų ir riebalų rūgščių mišinį, be to virš 25 vitaminų ir mineralų, kurių reikia norint veiksmingai kontroliuoti kūno svorį ir treniruotis – visa tai vienoje 231 kalorijos porcijoje.

leanshake-vanilla-blogg.png

Baltymai, skaidulos ir riebalų rūgštys – galite rinktis ir kokteilius-maisto pakaitalus be pieno

Braškiniame ir šokoladiniame LeanShake kokteiliuose yra koncentruotų išrūgų baltymų ir gausu nepakeičiamųjų amino rūgščių. Baltymai ne tik padeda auginti raumenų masę2 ir sustiprinti kaulų struktūrą4. Šie kokteiliai yra geriausio natūralaus organizme aptinkamo baltymo šaltinis – kolageno peptidas. Išrūgų ir pieno baltymai taip pat padeda organizmui. Vegetariškuose vanilės ir miško uogų kokteiliuose be pieno gausu žirnių ir avižų baltymų.

Išmintingai parinktos LeanShake maistinės skaidulos stimuliuoja naudingųjų žarnyno bakterijų augimą ir jų lygio palaikymą Šiame kokteilyje gausu skaidulų3, kurios gerina medžiagų apykaitą5. Be to, Zinzino nepraleido progos pagerinti Omega-6:3 santykį. LeanShake kokteilyje yra alfa linoleno rūgšties ir beta gliukanų, kurie padeda sureguliuoti cholesterolio lygį6 7.

meal-replacement-chocklate.jpeg

Susigrąžinkite formą, vartokite LeanShake

Zinzino LeanShake maisto pakaitalas padeda numesti svorį1 neprarandant maistinių medžiagų. Pažiūrėkite, kokių maistinių medžiagų gausu LeanShake kokteilyje ir kokia tai galinga priemonė jūsų kasdienėje mityboje ir sportinėje veikloje.

Tai gardus maisto pakaitalas, kuris padeda numalšinti alkį ir kurį noriai įtrauksite į savo meniu (ir išlaikysite).

Susipažinkite su sveikatai naudingu ir ypatingai maistingu gėrimu. Bolivinė balanda ir kiti ingredientai suteikia kokteiliui kreminės struktūros ir glotnumo, o ananasų ekstrakto milteliai – natūralaus saldumo.

Paspauskite čia ir rasite nuostabių LeanShake receptų. 

* Šių teiginių Maisto ir Vaistų Administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei atlikti, gydyti ją, ar apsisaugoti nuo jos.

 
1. Aizvietojot divas ikdienas maltītes ar ierobežotu enerģiju ar maltītes aizvietotājiem veicina svara zudumu

Aizvietojot divas ikdienas maltītes ar ierobežotu enerģiju ar maltītes aizvietotājiem veicina svara zudumu. Lai norāde būtu pamatota, pārtikas produktam jāatbilst Direktīvā 96/8/EK noteiktajām specifikācijām attiecībā uz pārtikas produktiem saskaņā ar minētās direktīvas 1. panta 2. punkta (b) apakšpunktu. Lai sasniegtu apgalvoto efektu, divas maltītes jāaizvieto ar maltītes aizvietotājiem katru dienu.

2. Olbatumvielas veicina muskuļu masas pieaugumu

Olbatumvielas veicina muskuļu masas pieaugumu. Olbatumvielas veicina muskuļu masas uzturēšanu. Norādi var izmantot tikai pārtikai, kas ir vismaz olbaltumvielu avots, kā noteikts norādē “OLBALTUMVIELU AVOTS” un Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.

3. Teiginys, kad maiste yra daug skaidulų

Teiginys, kad maiste yra daug skaidulų, ir bet kuris teiginys, turintis tą pačią reikšmę vartotojui, gali būti pateiktas tik tada, kai produkte yra ne mažiau kaip 6 g skaidulų 100 g arba bent 3 g skaidulų 100 kcal.

4. Olbaltumvielas veicina normālas kaulu veselības uzturēšanu

Olbaltumvielas veicina normālas kaulu veselības uzturēšanu. Norādi var izmantot tikai pārtikai, kas ir vismaz olbaltumvielu avots, kā noteikts norādē OLBALTUMVIELU AVOTS” un Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.

5. Auzu graudu šķiedrvielas veicina fekālās masas palielināšanos

Auzu graudu šķiedrvielas veicina fekālās masas palielināšanos. Norādi var izmantot tikai pārtikas produktiem, kuros ir augsts šo šķiedrvielu saturs saskaņā ar norādi AUGSTS ŠĶIEDRVIELU SATURS Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.

6. ALA veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs

ALA veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs. Norādi var izmantot tikai pārtikai, kas ir vismaz ALA avots, kā noteikts norādē “OMEGA 3 TAUKSKĀBJU AVOTS” Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā. Patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, ja ik dienu tiek uzņemta 2 g ALA deva.

7. Bēta glikāni veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs

Bēta glikāni veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs. Norādi var izmantot tikai pārtikas produktiem, kas satur vismaz 1 g bēta glikānu no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai no šo izejvielu maisījumiem uz noteikta lieluma porciju. Lai izmantotu norādi, patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, katru dienu uzņemot 3 g bēta glikānu no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai šo bēta glikānu maisījumiem.