Cart
Shopping cart
Sveikata • 2020 m. balandžio 9 d., ketvirtadienis • 1 min.

Šafranas – senovės supermaistas

Zinzino

Jaučiatės pavargę arba patiriate stresą? Taip, į tai dažnai nekreipiama dėmesio ir kaltinamas šiuolaikinis gyvenimo būdas. Tikriausiai jau ieškojote Google informacijos apie sveikatą.

Galbūt aptikote duomenų apie šafrano naudą? Ko gero apie tai daug negalvojote, kol pastebėjote, kad ima kartotis.

Kas yra šafranas?

Šafranas yra tamsiai raudonos spalvos aromatinis prieskonis. Šafranas išgaunamas iš Crocus sativus gėlės – iš principo jis yra šiose gėlėse randamos „gijos“. Jo kilmės vietos yra Iranas, Graikija, Marokas ir Ispanija. Siekiant paryškinti skonį šafranas yra šildomas ir džiovinamas, tačiau šis egzotinis prieskonis gali ne vien pažadinti mūsų pojūčius.

Unikali organinė šafrano sudėtis yra puikus mitybos priedas, mat jame yra daugiau kaip 150 junginių, biocheminių medžiagų, mineralų ir vitaminų, būtinų žmogaus sveikatai. Iš visų jame esančių antioksidantų verta paminėti tris: krociną, pikrokrociną ir šafranalį.

Puikesnis už auksą

Šafranas yra brangiausias prieskonis pasaulyje, jo kaina didesnė nei aukso. Beje, didžiausią šafranų vertę lemia ne išvaizda, kvapas ar skonis, o suteikiami pojūčiai.

Gyvenkite laimingai

Šafranas dar vadinamas saulės prieskoniu. Ne tik dėl ryškios spalvos, bet ir dėl to, kad gali pagerinti nuotaiką ir savijautą. Jei trokštate kokybiškesnio poilsio ir didesnio produktyvumo, vartokite „Viva+“. Juk nėra geresnio jausmo už puikią savijautą1.

1. The ingredients used in Viva+

„Viva+“ ingredientai apibūdinami keliais teiginiais apie sveikatingumą, kuriuos patvirtino EFSA (Europos maisto saugos tarnyba). Sudedamosios dalys padeda palaikyti normalią nervų sistemos ir normalią psichologinę funkciją, taip pat mažina nuovargį ir mieguistumą.