Cart
Shopping cart
Receptai • 2023 m. birželio 26 d., pirmadienis • 3 min.

Glotnučio, suteikiančio odai švytėjimo, receptas – naujasis Jūsų rytinis ritualas

Zinzino

Mityba ypatingai svarbi mūsų odos sveikatai. Norime pasidalinti skanaus žaliojo glotnučio, kuris Jums suteiks energijos, o odai gausią naudingų vaisių dozę, receptu.

Tai puikus rytinis gėrimas prieš išbėgant į darbą. Įvairūs vaisiai ir daržovės sukuria puikų derinį, pavyzdžiui, tokiame gėrime:

  • 500 ml gryno kokoso vandens
  • 2 prinokę bananai, nulupti ir supjaustyti
  • 250 ml smulkinto ananaso
  • 250 ml smulkinto mango
  • 500 ml špinatų arba kopūstų
  • 1/2 supjaustyto avokado
  • 20 ml (1 v. š.) trintų linų sėmenų arba linų sėmenų aliejaus
  • Jūsų kasdienė BalanceOil AquaX arba BalanceOil+ dozė (pasirinktinai)

 

Geriausias vaisius Jūsų odai

Tai veiksmingas receptas, kurio keli super ingredientai gerina odos vientisumą. Avokadas drėkina odą, suteikdamas jai natūralaus rasos švytėjimo. Jame yra antioksidantų, mineralų, Omega-9 rūgščių, vitaminų C ir E. Šios medžiagos skatina kolageno gamybą ir švelnina odą.

Mangas ir ananasas turi karotenoidų, suteikiančių odai švytėjimo, ir didelius kiekius vitamino C, kuris yra ypač svarbus kolagenų gamybai (suteikia tvirtumo ir atsparumo). Karotenoidai (pirmiausia beta-karotinas) yra ypač galingi, kai pavirsta vitaminu A – maistingomis medžiagomis, padedančiomis apsaugoti odą ir suteikti jai puikią išvaizdą.

Įvairiose žaliosiose salotose, kaip špinatai ar kopūstai, gausu maistingų medžiagų, kurios iš organizmo padeda pašalinti įvairius teršalus. Linų sėmenų aliejus turi riebiųjų rūgščių, kurios subalansuoja odos medžiagų pusiausvyrą ir padeda atkurti odos ląsteles. Bananuose esantis kalis ir drėgmė suteiks Jūsų odai minkštumo ir putlumo. Vitaminas A atkuria ir sumažina šiurkštumą. O kokoso riešuto vanduo padeda organizmui įsisavinti visas naudingąsias medžiagas, drėkina ir valo odą ir lėtina senėjimo procesą.

Tačiau šis vaisių glotnutis Jūsų odai bus kur kas daugiau, nei rytinė maistinių medžiagų bomba, jei panaudosite dar vieną ingredientą.

Tiesiog pridėkite BalanceOil AquaX arba BalanceOil+

Riebioje žuvyje gausu Omega-3 riebalų rūgščių, todėl ji ypač naudinga mūsų sveikatai. Tačiau ne visuomet pavyksta vartoti žuvį kiekvieną dieną. Su ​BalanceOil AquaX nepraleisite taip Jūsų odai naudingų Omega-3 nepakeičiamųjų riebalų rūgščių dozės. Tai nauja įžymiosios Zinzino ​​BalanceOil+ versija, kurioje gausu Omega-3, alyvuogių Polifenolių ir vitamino D3. Šis vandenyje tirpus, laukinių žuvų Polifenolių Omega Balanso maisto papildas puikiai tinka glotnučiams ruošti, nes neturi jokio skonio.

Kaip veikia BalanceOil+? Jis padeda apsaugoti ląsteles nuo senėjimo (oksidacijos)1 ir saugiai sureguliuoja organizmo Omega-6:3 santykį. Jis palaiko normalų ląstelių dalijimosi procesą2​normalią imuninės sistemos veiklą3 ir teikia odai svarbių maistinių medžiagų, kurių daugelis mūsų suvartoja per mažai.

Odai naudingų maistinių medžiagų tiekimas

Jei norite nuolat rūpintis savo oda, kiekvieną rytą pradėkite nuo šio glotnučio, kuriame gausu senėjimo procesą lėtinančių maisto produktų. Beta-karotinas, gaunamas iš įvairių vaisių ir daržovių (kurio taip pat yra šiame glotnutyje), suteikia odai subtilaus ir natūraliai auksinio švytėjimo. Palaipsniui, po ilgesnio vartojimo (ir vartodami glotnučius), pastebėsite atsiradusį subtilų auksinį odos atspalvį. Tai toks pat sveikas ir patrauklus spindesys, kuris pasiekiamas teisingai maitinantis ir taikant subalansuotą dietą. Pastebėję tokią odos spalvą iš karto žinome, kad tai sveiko gyvenimo stiliaus rezultatas.

Pasirūpinti puikiai atrodančia glotnia, stipria ir atsparia oda nėra taip sudėtinga, kaip galima pagalvoti.

Tiesiog įtraukite šiuos sveiko glotnučio recepto ingredientus į savo pirkinių krepšelį, ir tuo pat metu pradėkite naudoti Zinzino Skin Serum. Tada posakis „Jūs švytite“ įgis visai kitą reikšmę.

Daugiau sveikų receptų idėjų rasite čia.

*Šių teiginių nevertino Maisto ir vaistų administracija (FDA). Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei atlikti, gydyti ją, ar apsisaugoti nuo jos.

1. Olive oil polyphenols

Alyvuogių aliejaus polifenoliai padeda apsaugoti kraujo lipidus nuo oksidacinio streso. Sočiųjų riebalų pakeitimas nesočiaisiais riebalais padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Oleino rūgštis priskiriama nesotiesiems riebalams. Šis teiginys gali būti vartojamas kalbant tik apie alyvuogių aliejų, kuriame yra ne mažiau kaip 5 mg hidroksitirozolio ir jo darinių (pvz., oleuropeino komplekso ir tirozolio) 20 g alyvuogių aliejaus. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 20 g alyvuogių aliejaus.

2. Vitamin D cell division

Vitaminas D dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.​

3. Vitamin D contributes to immune system

Vitaminas D padeda užtikrinti normalią imuninės sistemos veiklą. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.