Cart
Shopping cart
Mokslinė odos priežiūra • 2022 m. gruodžio 6 d., antradienis • 4 min.

„HANZZ+HEIDII“ – tyro grožio gaminiai tobuliausiu pavidalu

Zinzino

Sutelkusi dėmesį į tyro grožio filosofiją ir biotechnologijų naujoves „HANZZ+HEIDII“ laikosi holistinio požiūrio į odos priežiūrą – per įsigilinimą į bendros sveikatos ir geros savijautos vaidmenį kuriant iš vidaus giliai puoselėjamą sveiką ir gražią odą.

Kuo unikalus „HANZZ+HEIDII“ gaminių asortimentas?

„HANZZ+HEIDII“ yra Šveicarijos biotechnologinių odos priežiūros priemonių prekės ženklas, skirtas sveikata besirūpinantiems vartotojams teikti veganiškus tyro grožio gaminius, įkvėptus gamtos ir sukurtus naudojantis pažangia augalų kamieninių ląstelių technologija.

Šveicariškų biotechnologijų odos priežiūra 

„HANZZ+HEIDII“ taiko kliniškai patvirtintus odos priežiūros būdus ir šveicarišką biotechnologiją, kad iš gamtos išgautų geriausia. Biotechnologijos metodais pasitelkiamos galingiausios mikroorganizmų gyvų ląstelių aktyviosios medžiagos ir susintetinamos, atkartojant daugybę natūralių jų privalumų. Ką gausite? Pažangieji ingredientai ne tik atkartoja natūralių ingredientų gerąsias savybes, bet ir pakeičia jas, kad rezultatai būtų dar geresni ir pasiektumėte natūralų ilgalaikį poveikį.

hh-cleanbeuty-skincare.png

Pripažinimą pelnę odos priežiūros gaminiai vyrams ir moterims 

„HANZZ+HEIDII“ tyro grožio gaminius sudaro keletas visuotinai pripažintų ingredientų, kurie yra švelnūs ir tinkami visų tipų odai, įskaitant jautrią

Biotechnologiniai augalų kamieninių ląstelių ingredientai „Majestem™“ (edelveisas) ir „Schneealge“ (snieginių dumblių milteliai) pripažinti dėl jų inovatyvių odos priežiūrai naudingų savybių. „Majestem™“ laimėjo 2016 m. kosmetikos apdovanojimą „SilverGreen“, o „Schneealge“ – 2014 m. Europos kosmetikos inovacijų apdovanojimą. Įrodyta, kad šie augalų kamieninių ląstelių ingredientai mažina senėjimo požymius apsaugodami ląstelių DNR, stimuliuodami ir skatindami natūralų ląstelių atsinaujinimą, stiprindami odos sandarą ir gerindami odos tekstūrą (t.y. darydami odą lygesnę ir stangresnę). 

2017 m. „HANZZ+HEIDII“ ingredientas „InfraGuard“ laimėjo BSB inovacijų apdovanojimą už astaksantiną – inovatyvų natūralų ingredientą, sudarytą iš tara medžio vaisiaus ir saulėgrąžų daigų ekstraktų. Šis unikalus ingredientas pasižymi odą nuo mobiliųjų įrenginių ir kompiuterių ekrano skleidžiamų infraraudonųjų ir mėlynosios šviesos spindulių apsaugančiomis savybėmis, blokuodamas laisvųjų radikalų susidarymą, apsaugodamas ląstelių DNR ir neleisdamas mažėti odos tankiui. 

skincare-team.png

Natūralūs grožio gaminiai, kurie veikia

„HANZZ+HEIDII“ naudoja šveicarišką biotechnologiją gamtos įkvėptoms tyro grožio priemonėms gaminti. Jų formulėje nėra dirginančių arba kenksmingų priedų (pvz., silikonų, parabenų, mineralinių alyvų, parafinų ir pan.) ir naudojama augalinės kilmės kamieninių ląstelių technologija, įskaitant snieginius dumblius ir edelveisą, o taip pat nuo raukšlėjimosi saugantį peptidų kompleksą. Kiti ingredientai yra drėkinamieji kompleksai su trumpos ir ilgos grandinės hialurono rūgštimis ir veiksmingai ląsteles apsaugantis „HANZZ+HEIDII“ geriausių natūralių antioksidantų mišinys (SNA), saugantis odą nuo aplinkos taršos ir oksidacinio streso, kurį sukelia infraraudonųjų spindulių ir mėlynosios šviesos skatinami laisvieji radikalai.

Atsakingai pagaminti produktai 

„HANZZ+HEIDII“ įsipareigojusi teikti pažangiausias aukščiausios kokybės odos priežiūros priemones, kūryboje ir gamyboje laikydamasi atsakingo ir gamtos tausojimo požiūrio. Švarias ir tvarias odos priežiūros priemones ši kompanija kuria tikėdama, kad prabangūs prekių ženklai privalo laikytis tvaraus verslo filosofijos. Šiandien sąmoningi klientai reikalauja tvarių odos priežiūros priemonių, o šiuolaikinis prekės ženklas privalo atitikti šiuos lūkesčius.

„HANZZ+HEIDII“ siekia užtikrinti, kad visi jų gaminiai būtų ekologiški ir kiek įmanoma mažiau kenktų aplinkai. Šių tikslų kompanija siekia priemonių ir pakuotės gamyboje pasitelkdama tvarias biotechnologijas ir ekologiškas bei natūralias medžiagas, atsisakydama bet kokių žmonėms ir visai ekosistemai kenksmingų priedų. 

Visą „HANZZ+HEIDII“ gaminių gyvavimo ciklą – nuo jų sukūrimo ir platinimo iki pakuotės ir utilizavimo – aplinkai skiriamas didžiausias dėmesys. Nuoširdus rūpinimasis švaria ir tvaria odos priežiūra yra „HANZZ+HEIDII“ prekės ženklo pagrindas.

skincare-licecykel.png

Veganiški ir be žiauraus elgesio su gyvūnais pagaminti produktai

Natūralu, kad visoms „HANZZ+HEIDII“ tyro grožio gaminių formulėms taikomas veganiškas ir gamybos be žiauraus elgesio su gyvūnais požiūris. Nors natūralioje kosmetikoje esama gyvūninės kilmės produktų, tokių kaip vaškas, pienas ir medus, „HANZZ+HEIDII“ renkasi atsisakyti bet kokių gyvūninių ingredientų ir juos pakeičia augalinės kilmės aliejais ir kitais ingredientais. 

Visiškai natūralūs aktyvieji ingredientai yra veganiški ir gaunami nuolat laikantis aplinkosaugos reikalavimų. „HANZZ+HEIDII“ tyro grožio gaminiai niekada nebandomi su gyvūnais ir juose nėra dirgiklių, kurie galėtų sukelti nereikalingą odos dirginimą arba kenktų aplinkai.

Mokslinė odos priežiūra
Kaip tinkamai prižiūrėti odą skirtingais amžiaus tarpsniais.
2022 m. birželio 28 d., antradienis