Cart
Shopping cart
Mokslinė odos priežiūra • 2022 m. birželio 28 d., antradienis • 4 min.

Kaip tinkamai prižiūrėti odą skirtingais amžiaus tarpsniais.

Zinzino

Ne visuomet paprasta suprasti, ko reikia jūsų odai. Vieną dieną ji sausa, kitą jau riebi, tuomet bandote naują produktą, dėl kurio vėliau tenka kovoti dar ir su paraudimais. Gali prabėgti metai, kol suprasite savo veido odos savybes, be to nėra universalios taisyklės turėti švytinčią odą. Tačiau jūs neprivalote spėlioti, kad ir kokio amžiaus būtumėte.

Jūsų oda keičiasi kartu su jūsų amžiumi, mitybos įpročiais, fiziniu aktyvumu, stresu ir gyvenimo stiliumi. Svarbu domėtis, kokie odos poreikiai yra kiekviename amžiaus etape. Naudodami tinkamas priemones ir perpratę savo odos niuansus, sulaukę vyresnio amžiaus galėsite švęsti, o ne liūdėti.

Kaip prižiūrėti odą, kai jums 20 metų.

Šiame dešimtmetyje esate nepavaldūs laikui ir manote, kad niekada nepasensite. Jūs to tiesiog dar nejaučiate. Šiuo laikotarpiu vyksta daug pokyčių – tampate suaugę ir atrandate save. Mažiausiai, apie ką galvoji, tai oda. Vis dėlto kaip tik šiame amžiuje geriausia pradėti rūpintis savo oda, nes kaip ir kiekviena gera investicija, taip ir čia laikas bei geri įpročiai jūsų naudai. Pradėkite domėtis, kokiais produktais tepate savo veidą. Visada rinkitės natūralius netoksiškus sprendimus, kad ateityje nereikėtų apgailestauti. Kiekvieną dieną naudokite SPF 30, kad apsaugotumėte odą nuo kenksmingų, raukšlelių atsiradimą skatinančių UV spindulių. Jei norite pasirūpinti savo oda, vartokite daug baltymų, vaisių, daržovių, viso grūdo produktų, sveikų riebalų ir žuvies.

Kol jums iki 30, gamta dar vis jūsų pusėje.

Neišsigąskite! Jūs nesate seni. Šiame dešimtmetyje greičiausiai pradėsite rimtai rūpintis savo odos sveikata. 30-ies jau galime pastebėti pokyčius ląstelės lygyje. Dėl sumažėjusio kolageno kiekio mažesnė veido apimtis. Šiame etape moterys dažniausiai gimdo vaikus, o tai turi įtakos odai. Greičiausiai esate girdėję, kad vitaminas C, retinolis ir kolagenas stabdo senėjimo procesus. Tačiau naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia tarpląstelinės matricos (ECM) – odą prilaikančio smulkaus mikropluošto tinklelio – svarbą. 24 val. veikiantis „Zinzino Skin Serum“ padeda apsaugoti šią matricą nuo pažeidimų. Skvalenas, 1-3, 1-6 beta gliukanai, tokoferoliai ir tokotrienoliai bei alyvuogių polifenoliai – visi kartu blokuoja senėjimo procesus. Galima į tai žvelgti ir paprasčiau – nuo šiol „Zinzino Skin Serum“ yra geriausias jūsų odos draugas.

Kai 40-ies jaučiatės lyg jums vėl 30

O taip! Tai laikas, kai jūsų odai reikia daugiau meilės. Limfinė sistema, atsakinga už toksinų pašalinimą iš organizmo, sulėtėja. Oda tampa labiau paburkus, pilkesnė ir labiau pažeidžiama išorinių veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai ir teršalai. Investuokite į savo kūno priežiūrą, ypatingai jei esate užimti tėvai. Strategiškai sudėliokite savo veiksmus ir rutiną taip, kad suvaldytumėte streso lygį. Skirkite laiko veiklai, kuri jums patinka ir padeda pasijusti jaunatviškam. Odos serumas „Zinzino Skin Serum“ yra trejopo poveikio – saugo, atstato ir atkuria tarpląstelinę matricą, kuri šiame dešimtmetyje yra ypač svarbi.

Vario heptapeptidas ir 1-3, 1-6 beta gliukanai padeda suformuoti naują kolageną, elastiną ir kitus mikropluoštus. Du šio serumo ingredientai – medetkos ir hialurono rūgštis – gerina odos elastingumą ir tuo pačiu metu ją minkština. Tarpląstelinė matrica yra ypač svarbi odai apsaugoti nuo senėjimo, o kiekviena „Zinzino Skin Serum“ sudėtinė dalis skirta jai atkurti.

Kai esate 50-ies, laikas švytėti.

Saulės ir pasirinkto gyvenimo būdo daroma žala tampa labiau pastebima, ant odos atsiranda tamsios dėmės. Jūs sužinote apie voratinklines venas ir pamatote, kaip dėl elastino trūkumo oda nukara ten, kur anksčiau to nebuvo. Oda praranda savo jaunystę, todėl akys pradeda slėptis už apsunkusių akių vokų.

Sutelkite dėmesį į visą savo kūną, ne tik į veidą. Kiekvieną dieną drėkinkite visą kūną ir sutikite, kad ir senti galima žavingai. Nėra geriau už protą, kuriame nėra neigiamų minčių. Taigi, didysis 5-0 ir metas švytėti.

Serume „Zinzino Skin Serum“ yra beta karotino, kuris odai suteikia auksinio švytėjimo. Natūralios vaisių ir daržovių spalvos ir beta karotinas jūsų odai suteiks tropinio įdegio įvaizdį.