Cart
Shopping cart
Sveikata • 2023 m. kovo 27 d., pirmadienis • 4 min.

The Vegan Society – mūsų produktai tinkami veganams

Zinzino

The Vegan Society buvo įsteigta 1944 m. su tikslu atstovauti veganų interesus mitybos ir gyvenimo stiliaus klausimais. Galite nustebti, tačiau veganiška mityba egzistuoja jau šimtmečius – seniausiems rastiems įrodymams jau daugiau nei 2 000 metų.

Kas yra veganas šiandien? Kas yra veganiški produktai? Šiuolaikinė visuomenė pažįsta modernųjį veganizmą. Jau 75 metus gyvuojančios The Vegan Society nariai – tai jos darbuotojai, ambasadoriai, patikėtinių taryba ir partneriai. Eiliniam vartotojui ne visada lengva atskirti veganiškus produktus nuo įprastų. Tokiais atvejais padeda The Vegan Society teikiami apibrėžimai. Štai kodėl bendruomenė pradėjo taikyti savo prekės ženklą.

Šiuo veganų simboliu žymimos maisto ir kitų produktų pakuotės visame pasaulyje – tokiu būdu patvirtinama, kad šiuose produktuose nėra gyvulinės kilmės ingredientų ir jie nėra bandyti su gyvūnais. The Vegan Society savo iniciatyva reklamuoja tokius produktus įvairiose parodose, renginiuose, programėlėse ir kitais būdais. Jie taip pat taiko griežtas prekės ženklo naudojimo taisykles.

Zinzino didžiuojasi galėdami pasiūlyti nemažai The Vegan Society registruotų produktų. Mūsų produktuose, sukurtuose ir išbandytuose taikant naujausius farmakologinės mitybos mokslo atradimus, mes tiekiame tik natūralių produktų medžiagas, padedančias sugrąžinti šiuolaikinio gyvenimo stiliaus sutrikdytą medžiagų pusiausvyrą.

Kokia mūsų vizija? To inspire change in life! Mes įgaliname žmones perimti savo sveikatos kontrolę ir pagerinti savo gyvenimus. Mes tai darome siūlydami pažangiausių produktų seriją.

The Vegan Society patvirtinti Zinzino produktai

The Vegan Society patvirtintų produktų sąraše rasite šiuos Zinzino produktus:

  • BalanceOil+ Vegan
  • BalanceOil+ Vegan citrinų
  • Skin Serum
  • Protect+
  • Viva+
  • Xtend+
  • Zinobiotic+
 

our-vegan-products.jpeg

BalanceOil+ Vegan

Rekomenduojame pradėti nuo BalanceOil+ Vegan. Šis produktas papildys jūsų dietą trūkstamomis svarbiausiomis maistinėmis medžiagomis, tokiomis, kaip Omega-3 ir vitaminas D. Jis veganiškas, ketogenetinis, be GMO ir jo sudėtyje tik natūralūs ingredientai. Siūlome natūralaus skonio versiją ir naujieną – citrinų skonio.

Šis produktas – tai unikalus mikrodumblių aliejaus, gausaus Omega-3 riebalų rūgščių – EPA, DHR ir DPA, o taip pat rinktinių alyvuogių aliejaus, ežeinio sėklų aliejaus ir veganiško vitamino D3 mišinys. Jame gausu antioksidantų (tokoferolių koncentruoto ekstrakto).

BalanceOil+ Vegan yra grynas, be toksinų ir puiki alternatyva įprastiems žuvų taukams.

BalanceOil+ Vegan taip pat yra labai svarbus tiems, kas laikosi augalinės kilmės produktų dietos, kurioje dažnai trūksta Omega-3 rūgščių ir vitamino D. Dėl to sunku pasiekti reikiamą Omega-6:3 santykį, kuris labai svarbi daugeliui organizmo funkcijų.

Su BalanceOil+ Vegan paprasta dietą papildyti reikiamu Omega-3 kiekiu ir saugiai sureguliuoti organizmo medžiagų pusiausvyrą. Šiam maisto papildui taikoma 18 EFSA patvirtintų naudos sveikatai teiginių ir jis padeda užtikrinti normalią širdies1, smegenų2 ir imuniteto3 veiklą.

ZinoBiotic

ZinoBiotic – tai penkių natūralių skaidulinių medžiagų mišinys, įskaitant atsparųjį viso grūdo krakmolą, avižų beta gliukanus ir balkšvojo gysločio sėklų luobeles. Šis žarnyno sveikatai naudingas produktas gaubtinėje žarnoje skatina naudingųjų bakterijų augimą, kurios savo ruožtu palaiko daugybę svarbių organizmo funkcijų – nuo imuninės sistemos stiprinimo iki cholesterolio4 ir cukraus kiekio kraujyje5 sureguliavimo.

Atraskite veganiškus maisto papildus iš natūralių maisto medžiagų

Protect+, Xtend+ ir Viva+ yra visiškai natūralūs maisto papildai.

Klinikinių tyrimų patvirtinta, kad Protect+ turi kepimo mielių 1-3, 1-6 beta gliukanų, acerola uogų veganiško vitamino C ir kerpių vitamino D3.

Xtend+ palaiko imuniteto veiklą. Jį sudaro mikro ir augalinės kilmės maistinės medžiagos, tame tarpe 22 svarbiausi vitaminai, mineralai ir iš kepimo mielių išgauti ir išgryninti 1-3, 1-6 beta gliukanai.

Viva+ sudėtyje yra patentuotų šafrano stigmų (affron®), penki vitaminai B, jodas ir vitaminas C. Protect+ sudėtyje papildomai yra veganiško vitamino D3, vitamino C ir 1-3, 1-6 beta gliukanų.

Skin Serum

24 val. aktyvus išliekantis serumas – tai vienintelis Zinzino odos priežiūros produktas, kuris taip pat patvirtintas The Vegan Society. Šis produktas mažina senėjimo požymius, sistemiškai veikdamas tarpląstelinę matricą (ECM) – ploną mikroskaidulų tinklelį, papildytą kolageno, elastino ir hialurono rūgšties junginiu.

Šis odos serumas reikiamą rezultatą pasiekia dėl viso diapazono aktyviųjų medžiagų, tokių kaip 1-3, 1-6 beta gliukanai, vario heptapeptidas ir beta karotinas. Skin Serum sudėtyje nėra parabenų ir dirbtinių kvapiklių. Aromatą serumui suteikia natūralios medžiagos – skvalenas, alyvuogių aliejaus polifenoliai ir vario heptapeptidas. Reguliariai vartojamas beta karotinas suteikia odai auksinio atspalvio švytėjimą – sveikos mitybos ir gyvenimo stiliaus požymį.

Niekam nekenk – veganiškų produktų prekės ženklas

Šie Zinzino produktai gaminami taikant niekam nekenk filosofiją, kas reiškia, kad juose nėra gyvulinės kilmės ar genetiškai modifikuotų ingredientų ir nevykdomi bandymai su gyvūnais. Kaip bendruomenė, mes nuėjome per toli, kad atsitrauktume. Mes visi galime pasistengti ir rinktis etiškus produktus, nekenkiančius žmonėms, gyvūnams ir aplinkai. Niekam ir niekada nekenkime.

Sugrąžinkite organizmui medžiagų pusiausvyrą. Atlikite BalanceTest kraujo tyrimą ir kasdien vartokite BalanceOil+ Vegan. Praėjus 120 dienų pakartokite Omega-6:3 santykio tyrimą ir pasitikrinkite, kaip jūsų organizme pasikeitė riebalų rūgščių balansas. 

*Šių teiginių Maisto ir vaistų administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei atlikti, gydyti ją, ar apsisaugoti nuo jos.

1. DHA and EPA contribute to the maintenance of normal blood pressure

DHR ir EPR padeda palaikyti normalų kraujospūdį. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kuriuos vartojant gaunama 3 g EPR ir DHR per parą. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 3 g EPR ir DHR. Kai šis teiginys taikomas maisto papildams ir (arba) funkcionaliajam maistui, vartotojams taip pat turi būti pateikta informacija, kad negalima viršyti papildomos 5 g bendros EPR ir DHR paros normos.

2. DHA contributes to the maintenance of normal vision

DHR prisideda prie normalios regos palaikymo. Šis teiginys gali būti naudojamas tik kalbant apie maistą, kuriame yra bent 40 mg DHR / 100 g ir 100 kcal. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 250 mg DHR. Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda iki 12 mėnesių amžiaus kūdikių normalios regos vystymuisi. Vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 100 mg DHR. Kai šis teiginys taikomas kūdikių vėlesnio maitinimo mišiniams, maiste DHR turi sudaryti ne mažiau kaip 0,3 % visų riebalų rūgščių.

3. Vitamin D contributes to immune system

Vitaminas D padeda užtikrinti normalią imuninės sistemos veiklą. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.

4. Bēta glikāni veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs

Bēta glikāni veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs. Norādi var izmantot tikai pārtikas produktiem, kas satur vismaz 1 g bēta glikānu no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai no šo izejvielu maisījumiem uz noteikta lieluma porciju. Lai izmantotu norādi, patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, katru dienu uzņemot 3 g bēta glikānu no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai šo bēta glikānu maisījumiem.

5. Replacing digestible starches

Virškinamojo krakmolų pakeitimas atspariuoju krakmolu valgyje padeda sumažinti gliukozės kiekio kraujyje padidėjimą po šio valgio. Šį teiginį galima naudoti tik tiems maisto produktams, kuriuose virškinamasis krakmolas yra pakeistas atspariuoju taip, kad galutinis atspariojo krakmolo kiekis yra bent 14 % viso krakmolo.