Cart
Shopping cart
Mokslinė odos priežiūra • 2023 m. birželio 1 d., ketvirtadienis • 2 min.

Turėkite spindinčią odą kasdien naudodamiesi šiais dviem produktais

Zinzino

Kai galvojate apie grožį, ką matai savo vaizduotėje? Simetrija ir įdegusi oda? Švytintis įdegis? Visai tai socialiniai grožio stereotipai, kuriais mes verčiami tikėti. Tačiau grožį kiekvienas mūsų suprantame skirtingai. Tai subjektyvus ir individualus požiūris. Šiuolaikinė visuomenė pradeda atsikratyti grožio idealų ir suvokti, kad kiekvieno žmogaus viduje yra asmenybė. Tikras spindintis grožis nėra tik trumpalaikis mados įgeidis.

Grožio renesansas: radikali meilė sau

Ko gero mes visi esame sutikę neįprastu pasitikėjimu išsiskiriančių žmonių. Kažkas joje (ar jame) taip patrauklu ir to negalite paaiškinti. Taip, nes tikrasis grožis slypi savo unikalumo priėmime ir mėgavimęsi juo. Ir yra produktai, kurie gali padėti suprasti tai ir pažadinti gerovės pojūtį. Nes kai organizmas negaluoja, sunku jaustis gerai.

Susigrąžinkite vidinį balansą  

Mūsų sparčiai besikeičiančiame moderniame pasaulyje mūsų organizmai išsibalansavo. 95 % visų žmonių Omega-6:3 santykis yra netinkamas (ir to net neįtaria). Norma yra 3:1, o dažniausiai pasitaikantis yra 13:1 (ar dar prastesnis, priklausomai nuo regiono, kuriame gyvena), nes mes vartojame pernelyg daug Omega-6 ir nepakankamai nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių.

Susigrąžinti sveiką santykį yra ypač svarbu jūsų sveikatai ir gerovei užtikrinti (bei kaip save priimate). Savąjį Omega-6:3 santykį galite sužinoti atlikę „BalanceTest“ kraujo tyrimą, po kurio galėsite pradėti tikslingai vartoti „BalanceOil“ – unikalų Omega-3, vitamino D ir polifenolių mišinį, kuris padės pasiekti 3:1 santykį maždaug per 90 dienų.

„BalanceOil“ pasižymi daugeliu EMST patvirtintų privalumų, tame tarpe ir pagalba smegenims1, širdžiai2, imuninei sistemai3, raumenims4 ir kaulams5. Jis apsaugo kraujo lipidus nuo oksidacinio streso 6 ir vaidina svarbų vaidmenį ląstelių dalijimosi procese7.

Stresas, varginančios dietos ir prasta maisto kokybė gali visiškai sugriauti šią vidinę harmoniją. „BalanceOil“ sugrąžina jūsų organizmą į natūralią ir sveiką būseną.

zz-skin-serum.jpeg

Tegu jūsų veido spalva būna gražesnė

Tas pats pasakytina apie jūsų didžiausią organą, t.y. jūsų odą. Jūsų hormonai, emocijos ir gyvenimo stilius gali stipriai pakenkti jūsų odai.

„Zinzino“ 24 valandas veikiantis „Skin Serum“ kovoja su senėjimu sistemiškai, atkurdamas tarpląstelinę matricą (ECM) ir suteikdamas jai stiprumo ir elastingumo.

Tarpląstelinė matrica yra gelio pavidalo mikropluošto tinklelis, kurį gamina jį supančios ląstelės. Tinklelį sudaro polisacharidai, vanduo ir kolageno baltymai, suteikiantys  odai  neįtikėtinų atkuriamųjų savybių. „Zinzino Skin Serum“ sudedamosios dalys specialiai skirtos apsaugoti, atstatyti ir atkurti tarpląstelinę matricą (ir tai pastebimai pakeis jūsų veido odos spalvą).

Visapusiškai rūpindamiesi savo fizine sveikata, vartodami „BalanceOil“, „Skin Serum“ ir su džiaugsmu sutelkdami dėmesį į savo unikalumą, jūs tiesiogine prasme išlaisvinate save. Sugrąžinkite organizmui balansą – pradėkite nuo Omega-6:3 santykio ir odos.

*Šių teiginių Maisto ir vaistų administracija (FDA) nevertino. Šis produktas nėra skirtas ligoms diagnozuoti, jas gydyti ar apsisaugoti nuo jų.

1. DHA contributes to the maintenance of normal brain

DHR padeda palaikyti normalią smegenų veiklą. Šis teiginys gali būti naudojamas tik kalbant apie maistą, kuriame yra bent 40 mg DHR / 100 g ir 100 kcal. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 250 mg DHR. Motinos vartojama dokozaheksaeno rūgštis (DHR) prisideda prie normalaus vaisiaus ir krūtimi maitinamo kūdikio smegenų vystymosi. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą papildomai suvartojant 200 mg DHR prie rekomenduojamos Omega-3 riebalų rūgščių paros normos suaugusiesiems, t. y. 250 mg DHR ir EPR. Šis teiginys gali būti taikomas tik maisto produktams, kurie užtikrina kad per diena būtų suvartojama ne mažiau kaip 200 mg DHR.

2. DHA and EPA contribute to the maintenance of normal blood

DHR ir EPR padeda palaikyti normalų trigliceridų kiekį kraujyje. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kuriuos vartojant gaunama 2 g EPR ir DHR per parą. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 2 g EPR ir DHR. Kai šis teiginys taikomas maisto papildams ir (arba) funkcionaliajam maistui, vartotojams taip pat turi būti pateikta informacija, kad negalima viršyti papildomos 5 g bendros EPR ir DHR paros normos. DHR padeda palaikyti normalų trigliceridų kiekį kraujyje. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kuriuos vartojant gaunama 2 g DHR per parą ir kuriuose DHR yra kartu su eikozapentaeno rūgštimi (EPR). Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 2 g DHR. Kai šis teiginys taikomas maisto papildams ir (arba) funkcionaliajam maistui, vartotojams taip pat turi būti pateikta informacija, kad negalima viršyti papildomos 5 g bendros EPR ir DHR paros normos.

3. Vitamin D contributes to immune system

Vitaminas D padeda užtikrinti normalią imuninės sistemos veiklą. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.

4. Vitamin D normal muscle function

Vitaminas D padeda išsaugoti normalią raumenų funkciją. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.​

5. Vitamin D normal bones

Vitaminas D padeda išsaugoti sveikus kaulus. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.​

6. Olive oil polyphenols

Alyvuogių aliejaus polifenoliai padeda apsaugoti kraujo lipidus nuo oksidacinio streso. Sočiųjų riebalų pakeitimas nesočiaisiais riebalais padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Oleino rūgštis priskiriama nesotiesiems riebalams. Šis teiginys gali būti vartojamas kalbant tik apie alyvuogių aliejų, kuriame yra ne mažiau kaip 5 mg hidroksitirozolio ir jo darinių (pvz., oleuropeino komplekso ir tirozolio) 20 g alyvuogių aliejaus. Norint taikyti šį teiginį, vartotojui turi būti pateikta informacija, kad teigiamas poveikis juntamas per parą suvartojant 20 g alyvuogių aliejaus.

7. Vitamin D cell division

Vitaminas D dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Šis teiginys gali būti taikomas tik tiems maisto produktams, kurie atitinka vitamino D šaltinius, nurodytus vitamino D ŠALTINIŲ sąraše, pateiktame Reglamento (EB) Nr. 1924/2006 priede.​